Dziedzic Andrzej

Dziedzic Andrzej

Junior
rocznik-1995

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
1995
Suma punktów
5339.50
Liczba startów
222
Ranking-miejsce
1
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 33.11 40.00 Citizen - GS Solda/Sulden, ITA FIS Liczone do rankingu
2 40.19 40.00 Citizen - GS Solda/Sulden, ITA FIS Liczone do rankingu
3 dnf 0.00 National Junior Championships - SL Solda, ITA FIS Liczone do rankingu
4 DNF 0.00 FIS Race - SL Solda, ITA FIS Liczone do rankingu
5 72.74 37.00 FIS Race - SL Solda, ITA FIS Liczone do rankingu
6 dnf 0.00 National Championships - SL Spindleruv Mlyn, CZE FIS Liczone do rankingu
7 39.20 40.00 National Championships - GS Spindleruv Mlyn, CZE FIS Liczone do rankingu
8 45.82 40.00 FIS Race - GS Kouty nad Desnou, CZE FIS Liczone do rankingu
9 49.78 40.00 FIS Race - GS Kouty nad Desnou, CZE FIS Liczone do rankingu
10 67.25 40.00 FIS Race - GS Hinterstoder, AUT FIS Liczone do rankingu
11 dnf 0.00 FIS Race - GS Hinterstoder, AUT FIS Liczone do rankingu
12 dnf 0.00 FIS Race - SL Hinterstoder, AUT FIS Liczone do rankingu
13 42.90 40.00 FIS Race - SL Hinterstoder, AUT FIS Liczone do rankingu
14 1 18.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
15 dnf 0.00 Nor-Am Cup - GS Panorama, CAN FIS Liczone do rankingu
16 dnf 0.00 Nor-Am Cup - GS Panorama, CAN FIS Liczone do rankingu
17 dnf 0.00 Nor-Am Cup - SG Panorama, CAN FIS Liczone do rankingu
18 dnf 0.00 Nor-Am Cup - Alpine combined Panorama, CAN FIS Liczone do rankingu
19 32.56 40.00 FIS Race - GS Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
20 36.84 40.00 FIS Race - GS Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
21 50.41 40.00 FIS Race - SG Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
22 dnf 0.00 FIS Race - SG Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
23 dnf 0.00 Nor-Am Cup - GS Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
24 dsq 0.00 Nor-Am Cup - GS Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
25 dnf 0.00 Nor-Am Cup - SL Jackson, WY, USA FIS Liczone do rankingu
26 DNF 0.00 Nor-Am Cup - SL Jackson, WY, USA FIS Liczone do rankingu
27 DNF 0.00 FIS Race - SL Echo Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
28 54.18 40.00 FIS Race - SL Echo Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
29 dsq 0.00 National Junior Race - SL Vail Resort, USA FIS Liczone do rankingu
30 51.26 40.00 FIS Race - SL Vail Resort, USA FIS Liczone do rankingu
31 59.33 40.00 South American Cup - SG El Colorado, CHI FIS Liczone do rankingu
32 71.33 37.00 South American Cup - SG El Colorado, CHI FIS Liczone do rankingu
33 66.79 40.00 South American Cup - SG La Parva, CHI FIS Liczone do rankingu
34 45.02 40.00 South American Cup - SL La Parva, CHI FIS Liczone do rankingu
35 DSQ 0.00 South American Cup - GS El Colorado, CHI FIS Liczone do rankingu
36 dnf 0.00 National Championships - SL Valle Nevado, CHI FIS Liczone do rankingu
37 56.47 40.00 South American Cup - SG Valle Nevado, CHI FIS Liczone do rankingu
38 35.68 40.00 National Championships - GS Valle Nevado, CHI FIS Liczone do rankingu
39 DNF 0.00 Nor-Am Cup - GS Panorama, BC, CAN FIS Liczone do rankingu
40 DNF 0.00 Nor-Am Cup - GS Panorama, BC, CAN FIS Liczone do rankingu
41 46.09 40.00 Nor-Am Cup - SL Panorama, BC, CAN FIS Liczone do rankingu
42 78.93 34.00 Nor-Am Cup - SL Panorama, BC, CAN FIS Liczone do rankingu
43 51.27 40.00 Nor-Am Cup - Kombinacja Panorama, BC, CAN FIS Liczone do rankingu
44 DNF 0.00 Nor-Am Cup - SG Panorama, BC, CAN FIS Liczone do rankingu
45 61.84 40.00 Nor-Am Cup - SG Panorama, BC, CAN FIS Liczone do rankingu
46 DNF 0.00 Zawody FIS - GS Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
47 DNF 0.00 Zawody FIS - GS Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
48 DSQ 0.00 Zawody FIS/NJR - SL Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
49 DNF 0.00 Zawody FIS/NJR - SL Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
50 DNF 0.00 Nor-Am Cup - GS Aspen, CO, USA FIS Liczone do rankingu
51 DNF 0.00 Nor-Am Cup - GS Aspen, CO, USA FIS Liczone do rankingu
52 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Echo Mountaion, CO, USA FIS Liczone do rankingu
53 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Echo Mountaion, CO, USA FIS Liczone do rankingu
54 DNF 0.00 Zawody FIS - SL La Parva CHI FIS Liczone do rankingu
55 47.08 40.00 Zawody FIS - GS EL Colorado CHI FIS Liczone do rankingu
56 34.30 40.00 Zawody FIS - GS Burke Mtn, VT, USA FIS Liczone do rankingu
57 42.55 40.00 Zawody FIS - GS Burke Mtn, VT, USA FIS Liczone do rankingu
58 63.11 40.00 Zawody FIS - SG Burke Mtn, VT, USA FIS Liczone do rankingu
59 65.58 40.00 Zawody FIS - SG Burke Mtn, VT, USA FIS Liczone do rankingu
60 63.62 40.00 Zawody FIS - SC Nakiska, CAN FIS Liczone do rankingu
61 60.70 40.00 Zawody FIS - SG Nakiska, CAN FIS Liczone do rankingu
62 54.33 40.00 Zawody FIS - GS Nakiska, CAN FIS Liczone do rankingu
63 41.25 40.00 Zawody FIS - SL Bromont, CAN FIS Liczone do rankingu
64 30.38 40.00 Zawody FIS - GS Bromont, CAN FIS Liczone do rankingu
65 31.94 40.00 Zawody FIS - GS Bromont, CAN FIS Liczone do rankingu
66 44.61 40.00 Zawody FIS - GS Gore Mountain, NY, USA FIS Liczone do rankingu
67 35.06 40.00 Zawody FIS - SL Proctor Ski Area, NH, USA FIS Liczone do rankingu
68 58.77 40.00 Zawody FIS - SL Burke Mtn, VT, USA FIS Liczone do rankingu
69 77.10 34.00 Zawody FIS - SG Okemo Mountain, VT, USA FIS Liczone do rankingu
70 57.96 40.00 Zawody FIS - SL Sugarloaf, ME, USA FIS Liczone do rankingu
71 42.20 40.00 Zawody FIS - SL Stratton Mountain, VT, USA FIS Liczone do rankingu
72 46.64 40.00 Zawody FIS - GS Stratton Mountain, VT, USA FIS Liczone do rankingu
73 55.79 40.00 Zawody FIS - SL Surarloaf, ME, USA FIS Liczone do rankingu
74 47.64 40.00 Zawody FIS - GS Surarloaf, ME, USA FIS Liczone do rankingu
75 75.62 37.00 Zawody FIS - SG Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
76 94.94 26.50 Zawody FIS - DH Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
77 62.72 40.00 Zawody FIS - DH Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
78 105.09 20.50 Zawody FIS - DH Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
79 115.48 18.00 Zawody FIS - SC Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
80 104.81 21.50 Zawody FIS - SG Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
81 122.71 17.00 Zawody FIS - SG Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
82 116 18.00 Zawody FIS - DH Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
83 125.12 16.50 Zawody FIS - DH Copper Mountain, CO, USA FIS Liczone do rankingu
84 106.68 20.50 Zawody FIS - SG La Parva, Chile FIS Liczone do rankingu
85 94.92 26.50 Zawody FIS - SC La Parva, Chile FIS Liczone do rankingu
86 92.70 28.50 Zawody FIS - DH La Parva, Chile FIS Liczone do rankingu
87 69.86 40.00 Zawody FIS - DH La Parva, Chile FIS Liczone do rankingu
88 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Sunday River, ME, USA FIS Liczone do rankingu
89 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Sunday River, ME, USA FIS Liczone do rankingu
90 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Sugarloaf, ME, USA FIS Liczone do rankingu
91 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Sugarloaf, ME, USA FIS Liczone do rankingu
92 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Whiteface, NY, USA FIS Liczone do rankingu
93 56,97 40.00 Zawody FIS - SL Whiteface, NY, USA FIS Liczone do rankingu
94 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Whiteface, NY, USA FIS Liczone do rankingu
95 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Whiteface, NY, USA FIS Liczone do rankingu
96 dnf 0.00 Zawody FIS/NJC -SG Mammoth Mountain, CA, USA FIS Liczone do rankingu
97 147.5 13.50 Zawody FIS - DO Mammoth Mountain, CA, USA FIS Liczone do rankingu
98 dnf 0.00 Zawody FIS/NJC - SL Mammoth Mountain, CA, USA FIS Liczone do rankingu
99 dnf 0.00 Zawody FIS/NJC - GS Mammoth Mountain, CA, USA FIS Liczone do rankingu
100 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Burke, VT, USA FIS Liczone do rankingu
101 76.03 37.00 Zawody FIS - SL Proctor (Blackwater), NH, USA FIS Liczone do rankingu
102 97.79 24.50 Zawody FIS - SL Proctor (Blackwater), NH, USA FIS Liczone do rankingu
103 55.29 40.00 Zawody FIS - GS Stowe, VT, USA FIS Liczone do rankingu
104 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Stowe, VT, USA FIS Liczone do rankingu
105 100.51 22.50 Zawody FIS - SL Suicide Six, VT, USA FIS Liczone do rankingu
106 81.75 34.00 Zawody FIS - SG 2 Mont Ste Anne, QC CAN FIS Liczone do rankingu
107 91.21 28.50 Zawody FIS - SG 1 Mont Ste Anne, QC, CAN FIS Liczone do rankingu
108 47.61 40.00 Zawody FIS - GS Mont Ste Anne, QC, CAN FIS Liczone do rankingu
109 51.20 40.00 Zawody FIS - GS Mont Ste Anne, QC, CAN FIS Liczone do rankingu
110 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Stratton, VT, USA FIS Liczone do rankingu
111 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Stratton, VT, USA FIS Liczone do rankingu
112 59.92 40.00 Zawody FIS - GS Stratton, VT, USA FIS Liczone do rankingu
113 40.88 40.00 Zawody FIS - GS Sugarbush/USA FIS Liczone do rankingu
114 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Sugarbush/USA FIS Liczone do rankingu
115 65.3 40.00 Zawody FIS - SL Sugarbush/USA FIS Liczone do rankingu
116 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Sunday River/USA FIS Liczone do rankingu
117 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
118 1 18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
119 dnf 0.00 Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - slalom Innsbruck F Liczone do rankingu
120 15 16.00 Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - gigant Innsbruck F Liczone do rankingu
121 22 12.50 Zawody FIS - SG Innsbruck F Liczone do rankingu
122 dnf 0.00 Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - superkombinacja Innsbruck F Liczone do rankingu
123 23 12.00 Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - supergigant Innsbruck F Liczone do rankingu
124 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Kiruna F Liczone do rankingu
125 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Kiruna F Liczone do rankingu
126 22 12.50 Zawody FIS - gigant Levi F Liczone do rankingu
127 29 9.50 Zawody FIS - gigant Levi F Liczone do rankingu
128 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Kaabdalis F Liczone do rankingu
129 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Vratna F Liczone do rankingu
130 24 11.50 Zawody FIS - gigant Vratna F Liczone do rankingu
131 18 14.50 Zawody FIS - slalom Strsbkie Pleso F Liczone do rankingu
132 27 10.00 Zawody FIS - gigant Strsbskie Pleso F Liczone do rankingu
133 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - slalom Krynica A Liczone do rankingu
134 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - superkombinacja Krynica A Liczone do rankingu
135 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - supergigant Krynica A Liczone do rankingu
136 26 6.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - gigant Krynica A Liczone do rankingu
137 dnf 0.00 European Youth Olympic Festival - slalom Liberec F Liczone do rankingu
138 dnf 0.00 European Youth Olympic Festival - gigant LIberec F Liczone do rankingu
139 8 20.50 Zawody FIS - slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankingu
140 10 18.50 Zawody FIS - slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankingu
141 11 18.00 Zawody FIS - slalom Krynica F Liczone do rankingu
142 5 24.50 Zawody FIS - slalom Liptovska Teplicka F Liczone do rankingu
143 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Liptovska Teplicka F Liczone do rankingu
144 11 18.00 Zawody FIS - slalom Krynica F Liczone do rankingu
145 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Geilo F Liczone do rankingu
146 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Geilo F Liczone do rankingu
147 dnf 0.00 Zawody FIS - gigant Geilo F Liczone do rankingu
148 69 9.00 Zawody FIS - gigant Geilo F Liczone do rankingu
149 7 21.50 07 - Zawody FIS - gigant Abetone F Liczone do rankingu
150 1 26.00 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankingu
151 1 26.00 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankingu
152 1 26.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankingu
153 1 26.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
154 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankingu
155 2 23.50 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
156 1 26.00 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankingu
157 2 23.50 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
158 3 21.50 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
159 1 26.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankingu
160 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankingu
161 5 24.50 04 - Zawody FIS SKIINTERKRITERIUM - gigant Ricky F Liczone do rankingu
162 14 16.50 03 - Zawody FIS SKIINTERKRITERIUM - slalom Ricky F Liczone do rankingu
163 1 26.00 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankingu
164 1 26.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
165 2 23.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
166 1 26.00 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
167 dnf 0.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
168 6 17.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
169 1 18.00 06 - WOM - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
170 3 14.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
171 1 18.00 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
172 25 11.00 08 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - gigant Abetone F Liczone do rankingu
173 26 10.50 07 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - slalom Abetone F Liczone do rankingu
174 1 18.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
175 1 18.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
176 2 23.50 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
177 2 23.50 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
178 1 26.00 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankingu
179 1 26.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankingu
180 3 21.50 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
181 1 26.00 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
182 1 26.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
183 2 23.50 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
184 4 20.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
185 3 21.50 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankingu
186 3 21.50 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
187 39 9.00 06 - Zawody FIS - Topolino - gigant Topolino F Liczone do rankingu
188 37 9.00 05 - Zawody FIS - Topolino - slalom Topolino F Liczone do rankingu
189 dnf 0.00 02 - Zawody FIS - Ricky - gigant Ricky F Liczone do rankingu
190 dnf 0.00 01 - Zawody FIS - Ricky - slalom Ricky F Liczone do rankingu
191 3 21.50 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
192 3 21.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
193 1 26.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankingu
194 4 20.00 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankingu
195 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
196 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
197 2 23.50 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
198 2 23.50 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
199 2 23.50 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
200 1 18.00 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
201 1 26.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankingu
202 1 26.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
203 1 26.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
204 1 26.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
205 1 18.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
206 1 26.00 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
207 5 24.50 08 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - gigant Zagreb/Sljeme F Liczone do rankingu
208 dnf 0.00 07 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - slalom Zagreb/Sljeme F Liczone do rankingu
209 1 10.00 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankingu
210 1 34.00 06 - Zawody FIS - Skiinterkriterium - slalom Vratna F Liczone do rankingu
211 3 28.50 05 - Zawody FIS - Skiinterkriterium - gigant Vratna F Liczone do rankingu
212 2 16.00 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankingu
213 1 18.00 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
214 3 21.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
215 1 26.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankingu
216 1 26.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
217 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
218 5 18.50 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
219 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankingu
220 1 26.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
221 1 26.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
222 9 8.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
223 6 11.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
224 2 16.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
225 3 21.50 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
226 1 26.00 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
227 2 23.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankingu
228 4 20.00 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankingu
229 4 7.00 05 - Zawody obozowe - przedszkole I Zakopane C Liczone do rankingu
230 2 16.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
231 2 23.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
232 1 26.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
233 3 21.50 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankingu
234 dnf 0.00 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankingu
235 2 23.50 02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankingu
236 24 7.00 01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankingu
237 1 5.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
238 1 10.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
239 dnf 0.00 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
240 1 18.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
241 1 18.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
242 1 26.00 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
243 1 26.00 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankingu
244 6 17.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
245 2 23.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
246 1 18.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
247 1 18.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
248 1 26.00 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
249 4 20.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankingu
250 1 10.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
251 1 26.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
252 1 26.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
253 1 10.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
254 1 18.00 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
255 1 18.00 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
256 1 18.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
257 4 13.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
258 3 21.50 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
259 1 26.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankingu
260 6 17.00 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
261 1 10.00 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
262 1 10.00 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankingu
263 6 17.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankingu
264 1 18.00 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
265 1 18.00 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankingu
266 4 20.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankingu
267 1 18.00 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
268 4 20.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
269 1 18.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
270 2 16.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
271 1 26.00 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
272 8 9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankingu
273 8 9.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankingu
274 3 14.50 Finał Family Cup 2004 Niedzica B Liczone do rankingu
275 6 17.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
276 6 11.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankingu
277 2 23.50 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankingu
278 7 10.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankingu
279 2 23.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankingu
280 1 10.00 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankingu
281 2 8.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
282 2 8.50 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
283 1 26.00 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankingu
284 1 26.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
285 2 16.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
286 1 10.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankingu
287 2 16.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
288 4 13.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
289 1 10.00 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankingu
290 8 15.00 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankingu
291 12 6.50 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
292 9 14.00 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
293 2 8.50 Krompachy 2003 Słowacja C Liczone do rankingu