Czapska Zuzanna

Czapska Zuzanna

Junior
rocznik-1998

Data wstąpienia
2002-10-01
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
1998
Suma punktów
4579.50
Liczba startów
244
Ranking-miejsce
2
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 DNF 0.00 FIS Race - Alpine combined Spindleruv Mlyn - Svaty Petr, CZE FIS Liczone do rankingu
2 DNF 0.00 FIS Race - SG Spindleruv Mlyn - Svaty Petr, CZE FIS Liczone do rankingu
3 66.34 40.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankingu
4 62.12 40.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankingu
5 DNF 0.00 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankingu
6 75.32 37.00 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankingu
7 DNF 0.00 FIS Race - SL Karlov pod Pradedem, CZE FIS Liczone do rankingu
8 82.94 34.00 FIS Race - SL Karlov pod Pradedem, CZE FIS Liczone do rankingu
9 DNF 0.00 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankingu
10 DNF 0.00 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankingu
11 53.17 40.00 FIS Race - GS Pyhä, FIN FIS Liczone do rankingu
12 64.16 40.00 FIS Race - SL Pyhä, FIN FIS Liczone do rankingu
13 DNF 0.00 FIS Race - SL Pyhä, FIN FIS Liczone do rankingu
14 71.59 37.00 FIS Race - GS Pyhä, FIN FIS Liczone do rankingu
15 DNF 0.00 FIS Race - SL Salla, FIN FIS Liczone do rankingu
16 67.93 40.00 FIS Race - SL Salla, FIN FIS Liczone do rankingu
17 103.97 21.50 FIS Race - GS Aal - Aal Skisenter, NOR FIS Liczone do rankingu
18 dnf 0.00 FIS Race - GS Aal - Aal Skisenter, NOR FIS Liczone do rankingu
19 65.74 40.00 FIS Race - GS Saelen, SWE FIS Liczone do rankingu
20 78.12 34.00 National Championships - SL Spindleruv Mlyn, CZE FIS Liczone do rankingu
21 dnf 0.00 National Championships - GS Spindleruv Mlyn, CZE FIS Liczone do rankingu
22 dnf 0.00 FIS Race - SL Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankingu
23 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Czarna Góra A Liczone do rankingu
24 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
25 68.34 40.00 FIS Race - SL Bílá, CZE FIS Liczone do rankingu
26 53.16 40.00 University Race - GS Bílá, CZE FIS Liczone do rankingu
27 dnf 0.00 FIS Race - SL Misecky, CZE FIS Liczone do rankingu
28 131.26 15.50 FIS Race - SL Misecky, CZE FIS Liczone do rankingu
29 101.03 22.50 FIS Race - GS Maribor, SLO FIS Liczone do rankingu
30 75.15 37.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerských h., CZE FIS Liczone do rankingu
31 dnf 0.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerských h., CZE FIS Liczone do rankingu
32 68.50 40.00 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerských h., CZE FIS Liczone do rankingu
33 dnf 0.00 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerských h., CZE FIS Liczone do rankingu
34 83.76 34.00 FIS Race - SL Karlov, CZE FIS Liczone do rankingu
35 56.98 40.00 FIS Race - SL Karlov, CZE FIS Liczone do rankingu
36 dnf 0.00 FIS Race - SL Passo Monte Croce - Kreuzpass, ITA FIS Liczone do rankingu
37 110.40 19.50 National Junior Race - SL Passo Monte Croce - Kreuzpass, ITA FIS Liczone do rankingu
38 114.77 18.00 FIS Race - GS St. Lambrecht, AUT FIS Liczone do rankingu
39 135.31 15.00 FIS Race - GS St. Lambrecht, AUT FIS Liczone do rankingu
40 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Albrechtice v Jizerskych horach CZE FIS Liczone do rankingu
41 78.15 34.00 Zawody FIS - SL Albrechtice v Jizerskych horach CZE FIS Liczone do rankingu
42 104.65 21.50 Zawody FIS - GS Vratna Paseky SVK FIS Liczone do rankingu
43 92.49 28.50 Zawody FIS - GS Vratna Paseky SVK FIS Liczone do rankingu
44 77.07 34.00 Zawody FIS - SL Strbske Pleso SVK FIS Liczone do rankingu
45 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Strbske Pleso SVK FIS Liczone do rankingu
46 108.48 19.50 Mistrzostwa Polski - SL Skrzyczne Szczyrk POL FIS Liczone do rankingu
47 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski - Kombinacja Skrzyczne Szczyrk POL FIS Liczone do rankingu
48 84.44 31.00 Mistrzostwa Polski - GS Skrzyczne Szczyrk POL FIS Liczone do rankingu
49 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski - SG Skrzyczne Szczyrk POL FIS Liczone do rankingu
50 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Zakopane POL A Liczone do rankingu
51 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Białka Tatrzańska POL FIS Liczone do rankingu
52 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy Białka Tatrzańska POL A Liczone do rankingu
53 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Białka Tatrzańska POL A Liczone do rankingu
54 dnf 0.00 Zawody FIS/NJC - SL St. Lambrecht AUT FIS Liczone do rankingu
55 148.08 13.50 Zawody FIS/NJC - GS St. Lambrecht AUT FIS Liczone do rankingu
56 dnf 0.00 Zawody FIS/NJC - SG St. Lambrecht AUT FIS Liczone do rankingu
57 69.71 40.00 Zawody FIS - SL Misecky CZE FIS Liczone do rankingu
58 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Misecky CZE FIS Liczone do rankingu
59 58.55 40.00 Zawody FIS - GS Krynica POL FIS Liczone do rankingu
60 52.69 40.00 Zawody FIS - GS Krynica POL FIS Liczone do rankingu
61 dnf 0.00 European Youth Olympic Festival - GS Malbun LIE FIS Liczone do rankingu
62 106.34 20.50 European Youth Olympic Festival - SL Malbun LIE FIS Liczone do rankingu
63 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Bansko BUL FIS Liczone do rankingu
64 dnf 0.00 Zawody FIS/NJC - SL Bansko BUL FIS Liczone do rankingu
65 112.94 18.50 Zawody FIS - SL Salla FIN FIS Liczone do rankingu
66 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Salla FIN FIS Liczone do rankingu
67 dsq 0.00 Zawody FIS - SL Pyhä FIN FIS Liczone do rankingu
68 98.28 24.50 Zawody FIS - GS Pyhä FIN FIS Liczone do rankingu
69 104.95 21.50 Zawody FIS - GS Pyhä FIN FIS Liczone do rankingu
70 57 9.00 Zawody FIS - SG Val d'Isere F Liczone do rankingu
71 20 8.00 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankingu
72 5 18.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
73 3 21.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankingu
74 38 9.00 Zawody FIS - SG Folgaria, ITA F Liczone do rankingu
75 3 21.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
76 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy Zakopane A Liczone do rankingu
77 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Jurgów A Liczone do rankingu
78 2 8.50 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankingu
79 3 21.50 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
80 5 18.50 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
81
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
82
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
83 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Vratna, SVK F Liczone do rankingu
84 1 26.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
85 dnf 0.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
86 5 18.50 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
87 dnf 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
88 5 18.50 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
89 4 20.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
90 dns 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91 dns 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
93
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
96
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
97
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
99
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankingu
102 1 26.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - GS Harenda A Liczone do rankingu
103 14 11.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankingu
104 42 9.00 Zawody FIS - GS Topolino Folgaria/ITA F Liczone do rankingu
105 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Topolino Folgaria/ITA F Liczone do rankingu
106 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS Ustrzyki A Liczone do rankingu
107 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL Ustrzyki A Liczone do rankingu
108 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG Ustrzyki A Liczone do rankingu
109 3 21.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SC Ustrzyki A Liczone do rankingu
110 7 16.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar STACJI ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar A Liczone do rankingu
111
5
18.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Stacji ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar A Liczone do rankingu
112 4 20.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
113 2 23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
114 1 10.00 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankingu
115
23
12.00 Zawody FIS - GS Ricky/CZE F Liczone do rankingu
116
31
9.00 Zawody FIS - SL Ricky/CZE F Liczone do rankingu
117
20
8.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - GS Ustrzyki A Liczone do rankingu
118
1
26.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - SL Ustrzyki A Liczone do rankingu
119 2 23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
120
7
16.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
121 1 26.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
122
2
23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
123 3 21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
124 18 9.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankingu
125 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
126 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
127 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
128 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
129 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
130 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
131 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
132 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
133 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
134 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
135 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
136 27 10.00 Zawody FIS - GS Abetone F Liczone do rankingu
137 27 10.00 Zawody FIS - SL Abetone F Liczone do rankingu
138 5 18.50 Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy Kaniówka A Liczone do rankingu
139 dnf 0.00 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankingu
140 1 26.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankingu
141 2 23.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankingu
142 1 18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
143 32 9.00 Zawody FIS - Trofeo Topolino GS Folgaria F Liczone do rankingu
144 dnf 0.00 Zawody FIS - Trofeo Topolino SL Folgarida F Liczone do rankingu
145 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankingu
146 5 18.50 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankingu
147 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
148 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
149 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
150 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
151 6 17.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczyrk A Liczone do rankingu
152 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
153 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - supergigant Szczyrk A Liczone do rankingu
154 2 23.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
155 22 12.50 Zawody FIS - SL Vratna F Liczone do rankingu
156 12 17.50 Zawody FIS - GS Vratna F Liczone do rankingu
157 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
158 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
159 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
160 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
161 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
162 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
163 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
164 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
165 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
166 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
167 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
168 2 23.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
169 3 21.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
170 2 16.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
171 2 16.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
172 3 21.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
173 2 23.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Krynica A Liczone do rankingu
174 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
175 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
176 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
177 3 21.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
178 2 8.50 Zawody obozowe - gigant San Candido C Liczone do rankingu
179 3 21.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Czarna Góra A Liczone do rankingu
180 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
181 29 6.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
182 6 22.50 Zawody FIS - gigant Ricky F Liczone do rankingu
183 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Ricky F Liczone do rankingu
184 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
185 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
186 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
187 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
188 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
189 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
190 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
191 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
192 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
193 7 16.00 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankingu
194 17 9.50 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankingu
195 4 20.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankingu
196 2 16.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
197 9 14.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
198 6 17.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankingu
199 2 23.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
200 1 10.00 06 - zawody obozowe San
Candido
C Liczone do rankingu
201 11 12.50 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankingu
202 7 16.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankingu
203 8 15.00 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankingu
204 14 11.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
205 5 18.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
206 14 11.00 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
207 2 23.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
208 6 17.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
209 5 18.50 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
210 3 14.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
211 2 8.50 02 - zawody obozowe - slalom Hintertux C Liczone do rankingu
212 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
213 2 16.00 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
214 1 18.00 03 - WOM - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
215 2 16.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
216 2 16.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
217 2 16.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
218 2 23.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
219 3 21.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
220 1 26.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankingu
221 2 23.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
222 1 18.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
223 2 16.00 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
224 5 18.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
225 2 23.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
226 2 23.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
227 2 16.00 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
228 1 18.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
229 3 21.50 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
230 4 20.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankingu
231 7 16.00 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica A Liczone do rankingu
232 3 7.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
233 7 16.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
234 1 18.00 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankingu
235 1 18.00 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
236 31 5.50 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankingu
237 9 14.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
238 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
239 2 16.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
240 1 18.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
241 4 13.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
242 3 21.50 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
243 1 26.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
244 2 16.00 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankingu
245 1 26.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
246 1 26.00 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
247 4 13.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
248 2 23.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
249 3 21.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
250 1 10.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
251 1 10.00 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
252 2 23.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
253 1 26.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
254 1 18.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankingu
255 1 5.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
256 1 10.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
257 1 5.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
258 6 11.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
259 2 16.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
260 7 10.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
261 8 15.00 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
262 1 26.00 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankingu
263 1 26.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
264 10 13.00 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
265 3 21.50 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
266 7 10.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
267 8 9.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
268 6 17.00 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
269 1 18.00 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
270 2 16.00 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankingu
271 17 9.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankingu
272 dnf 0.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
273 4 20.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
274 7 16.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
275 2 8.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
276 1 18.00 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
277 dnf 0.00 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
278 5 12.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
279 18 4.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
280 21 7.50 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
281 1 26.00 A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. Polana Szymoszkowa A Liczone do rankingu
282 32 5.50 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
283 2 8.50 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella,
Włochy
C Liczone do rankingu
284 17 9.50 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankingu
285 22 3.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
286 22 3.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankingu
287 22 7.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankingu
288 20 8.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
289 dnf 0.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
290 1 18.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
291 5 18.50 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankingu
292 17 1.00 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
293 2 16.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
294 2 16.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
295 3 14.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu