Ciałowicz Antoni

Data wstąpienia
2008-09-30
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
536.00
Liczba startów
81
Ranking-miejsce
140

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 11 3.50 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
2 44 5.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
3 36 5.50 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
4 10 13.00 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
5 33 5.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
6 31 5.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
7 36 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
8 40 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
9 dsq 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
10 dsq 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
11 12 6.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 14 5.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 15 5.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 13 6.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 dsq 0.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 22 7.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
18 32 5.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
19 30 6.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
20 26 6.50 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
21 17 9.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
22 30 6.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
23 9 8.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
24 13 6.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
25 5 6.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
26 22 7.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
27 11 3.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
28 15 5.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 14 5.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 15 5.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
32 15 5.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
33 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34
31
5.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
35
29
6.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
36
10
7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
37
10
7.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
38
16
10.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
39
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40
13
6.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41
8
5.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
42
17
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43
14
5.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44
14
5.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
45
10
7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46
14
5.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47
10
7.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48
24
7.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
49
12
6.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
50
13
6.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
51
3
7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
52
9
8.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
53
10
7.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
54
21
7.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
55
30
6.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
56
19
8.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
57 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
60
10
4.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
61
14
5.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62
5
3.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
63
10
7.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64
5
12.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65
16
4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
66
5
12.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
67
24
7.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
68
6
6.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankingu
69 23 7.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
70 36 5.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
71 16 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 14 5.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73 6 6.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
74 18 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 18 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 15 5.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 14 5.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 25 6.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
79 29 6.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
80 26 6.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
81 5 6.50 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankingu
82 19 8.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
83 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
85 5 6.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
86 22 3.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
87 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88 3 7.50 Zawody obozowe - gigant Isolaccia C Liczone do rankingu
89 2 8.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu