Chyliński Kajetan

Data wygaśnięcia
2023-05-31
Rocznik
2009
Suma punktów
410.00
Liczba startów
53
Ranking-miejsce
175

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dsq 0.00 XXXIV Liga MOZN - III edycja - SL (gr.7-10) Suche B Liczone do rankingu
2 36 2.00 XXXIV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.7-10) Kluszkowce B Liczone do rankingu
3 42 2.00 XXXIV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.7-10) Kluszkowce B Liczone do rankingu
4 8 9.50 XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche B Liczone do rankingu
5 3 14.50 XXXX Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS Jurgów B Liczone do rankingu
6 42 5.50 XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
7 dnf 0.00 XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL Suche A Liczone do rankingu
8 21 7.50 XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
9 27 6.50 XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
10 30 6.00 XXXII Liga MOZN - XI edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) Suche A Liczone do rankingu
11 45 5.50 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
12 25 6.50 IX Zawody Dzieci o Puchar PZN -GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
13 8 9.50 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Czorsztyn Ski B Liczone do rankingu
14 47 5.50 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
15 dsq 0.00 XXXII Liga MOZN - VII edycja kolanówki (gr.5-6), SL (gr.11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
16 dsq 0.00 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
17 46 5.50 XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
18 dsq 0.00 XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
19 39 5.50 XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.1-6) Kluszkowce A Liczone do rankingu
20 8 9.50 XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał A.Ziemilskiego - GS Jurgów B Liczone do rankingu
21 25 6.50 XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Suche A Liczone do rankingu
22 43 5.50 XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche A Liczone do rankingu
23 51 5.50 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
24 36 5.50 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
25 51 5.50 XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce A Liczone do rankingu
26 35 5.50 XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
27 40 5.50 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
28 18 9.00 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
29 28 6.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
30 43 5.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
31 4 13.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
32 34 5.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
33 52 5.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 4 20.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
35 44 5.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
36 17 4.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
37 dsq 0.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
38 50 5.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
39 5 18.50 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
40 41 5.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 4 7.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
42 19 8.50 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
43 13 11.50 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
44 14 11.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
45 16 4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
46 23 3.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
47 11 12.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
48 15 10.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
49 20 8.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
50 5 12.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
51 6 11.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
52 10 13.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
53 11 7.00 NPM IV eliminacja Suche B Liczone do rankingu
54 15 10.50 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
55 26 6.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
56 12 12.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
57 20 4.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
58 dnf 0.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
59 24 7.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
60 dsq 0.00 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
61 20 4.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu