Cąkała Marika

Cąkała Marika

Junior
rocznik-1998

Data wstąpienia
2006-01-31
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
1998
Suma punktów
4451.00
Liczba startów
228
Ranking-miejsce
3
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 52.16 40.00 FIS Race - GS Stratton, USA FIS Liczone do rankingu
2 DNF 0.00 FIS Race - SL Cranmore Mountain Resort, NH, USA FIS Liczone do rankingu
3 89.05 31.00 FIS Race - SL Cranmore Mountain Resort, NH, USA FIS Liczone do rankingu
4 66.68 40.00 FIS Race - GS Attitash Ski Area, NH, USA FIS Liczone do rankingu
5 76.80 37.00 FIS Race - GS Attitash Ski Area, NH, USA FIS Liczone do rankingu
6 DNF 0.00 FIS Race - SL Attitash Ski Area, NH, USA FIS Liczone do rankingu
7 DNF 0.00 FIS Race - Alpine combined Attitash and Cranmore Mounintain, USA FIS Liczone do rankingu
8 DNF 0.00 FIS Race - SG Attitash Ski Area, NH, USA FIS Liczone do rankingu
9 70.34 37.00 FIS Race - GS Dartmouth Skiway, USA FIS Liczone do rankingu
10 DNF 0.00 FIS Race - SL Shawnee Peak Ski Area, USA FIS Liczone do rankingu
11 DNF 0.00 FIS Race - SL Shawnee Peak Ski Area, USA FIS Liczone do rankingu
12 80.75 34.00 FIS Race - SL Proctor Ski Area, USA FIS Liczone do rankingu
13 107.60 20.50 FIS Race - SL National Winter Activity Center, USA FIS Liczone do rankingu
14 106.24 20.50 FIS Race - SL National Winter Activity Center, USA FIS Liczone do rankingu
15 DNF 0.00 University Race - SL Proctor Ski Area, USA FIS Liczone do rankingu
16 114.35 18.00 University Race - SL Proctor Ski Area, USA FIS Liczone do rankingu
17 78.11 34.00 FIS Race - GS Sugarbush/Mt Ellen, VT, USA FIS Liczone do rankingu
18 80.98 34.00 FIS Race - GS Sugarbush/Mt Ellen, VT, USA FIS Liczone do rankingu
19 126.70 16.00 FIS Race - SG Sugarloaf, USA FIS Liczone do rankingu
20 111.10 18.50 FIS Race - SG Sugarloaf, USA FIS Liczone do rankingu
21 DNF 0.00 University Race - GS Whiteface Mountain, USA FIS Liczone do rankingu
22 80.08 34.00 FIS Race - GS Gore Mountain, USA FIS Liczone do rankingu
23 118.52 17.50 FIS Race - SG Gore Mountain, USA FIS Liczone do rankingu
24 121.49 17.00 FIS Race - SL Okemo Mountain Resort, USA FIS Liczone do rankingu
25 156.90 12.50 FIS Race - SL Okemo Mountain Resort, USA FIS Liczone do rankingu
26 DNF 0.00 FIS Race - SL Sunday River Resort, USA FIS Liczone do rankingu
27 dnf 0.00 National Championships - SL Spindleruv Mlyn, CZE FIS Liczone do rankingu
28 dnf 0.00 National Championships - GS Spindleruv Mlyn, CZE FIS Liczone do rankingu
29 dnf 0.00 FIS Race - SL Stowe Mountain Resort, USA FIS Liczone do rankingu
30 83.62 34.00 FIS Race - GS Stowe Mountain Resort, USA FIS Liczone do rankingu
31 80.92 34.00 FIS Race - GS Stowe Mountain Resort, USA FIS Liczone do rankingu
32 dnf 0.00 FIS Race - GS Stowe Mountain Resort, VT, USA FIS Liczone do rankingu
33 98.55 24.50 FIS Race - SG Stowe Mountain Resort, VT, USA FIS Liczone do rankingu
34 96.14 24.50 FIS Race - SG Stowe Mountain Resort, VT, USA FIS Liczone do rankingu
35 81.88 34.00 FIS Race - GS Mount Sunapee, NH, USA FIS Liczone do rankingu
36 dnf 0.00 FIS Race - GS Mount Sunapee, NH, USA FIS Liczone do rankingu
37 dnf 0.00 FIS Race - SL Proctor Ski Area, NH, USA FIS Liczone do rankingu
38 83.68 34.00 FIS Race - SL Proctor Ski Area, NH, USA FIS Liczone do rankingu
39 66.97 40.00 FIS Race - GS Bromont, CAN FIS Liczone do rankingu
40 dnf 0.00 FIS Race - GS Bromont, CAN FIS Liczone do rankingu
41 dnf 0.00 FIS Race - SL Bromont, CAN FIS Liczone do rankingu
42 dnf 0.00 FIS Race - SL Bromont, CAN FIS Liczone do rankingu
43 78.76 34.00 Nor-Am Cup - SG Whiteface Mountain, NY, USA FIS Liczone do rankingu
44 127.13 16.00 Nor-Am Cup - GS Whiteface Mountain, NY, USA FIS Liczone do rankingu
45 89.69 31.00 FIS Race - SG Sugarloaf, ME, USA FIS Liczone do rankingu
46 102.80 21.50 FIS Race - SG Sugarloaf, ME, USA FIS Liczone do rankingu
47 dnf 0.00 FIS Race - GS Sugarloaf, ME, USA FIS Liczone do rankingu
48 102.70 21.50 FIS Race - GS Sugarloaf, ME, USA FIS Liczone do rankingu
49 dnf 0.00 FIS Race - GS Sugarbush/Mt Ellen, VT, USA FIS Liczone do rankingu
50 65.92 40.00 FIS Race - GS Tremblant, CAN FIS Liczone do rankingu
51 82.87 34.00 FIS Race - GS Tremblant, CAN FIS Liczone do rankingu
52 133.02 15.00 FIS Race - SL St-Sauveur, CAN FIS Liczone do rankingu
53 124.59 16.50 FIS Race - SL St-Sauveur, CAN FIS Liczone do rankingu
54 86.55 31.00 FIS Race - SL Stratton Mountain, VT, USA FIS Liczone do rankingu
55 109.00 19.50 FIS Race - SL Stratton Mountain, VT, USA FIS Liczone do rankingu
56 dnf 0.00 Entry League FIS races - SL Mammoth Mountain, CA, USA FIS Liczone do rankingu
57 103.85 21.50 FIS Race - SL Mammoth Mountain, CA, USA FIS Liczone do rankingu
58 121.53 17.00 FIS Race - SL Mammoth Mountain, CA, USA FIS Liczone do rankingu
59 101.92 22.50 Zawody FIS - SL Stowe Mountain Resort, VT, USA FIS Liczone do rankingu
60 85.54 31.00 Zawody FIS - SG Stowe Mountain Resort, VT, USA FIS Liczone do rankingu
61 85.59 31.00 Zawody FIS - SG Stowe Mountain Resort, VT, USA FIS Liczone do rankingu
62 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Stowe Mountain Resort, VT, USA FIS Liczone do rankingu
63 86.59 31.00 Zawody FIS - GS Stowe Mountain Resort, VT, USA FIS Liczone do rankingu
64 DNF 0.00 Zawody FIS - GS Stowe Mountain Resort, VT, USA FIS Liczone do rankingu
65 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Killington, USA FIS Liczone do rankingu
66 96.63 24.50 Zawody FIS - SL Killington, USA FIS Liczone do rankingu
67 70.55 37.00 Zawody FIS - GS Sugarbush/Mt. Ellen, VT, USA FIS Liczone do rankingu
68 64.53 40.00 Zawody FIS - GS Sugarbush/Mt. Ellen, VT, USA FIS Liczone do rankingu
69 135.45 15.00 Zawody FIS - SG Okemo Mountain, VT, USA FIS Liczone do rankingu
70 116.18 18.00 Zawody FIS - SG Okemo Mountain, VT, USA FIS Liczone do rankingu
71 98.47 24.50 Zawody FIS - GS Okemo Mountain, VT, USA FIS Liczone do rankingu
72 106.96 20.50 Zawody FIS - SL Okemo Mountain, VT, USA FIS Liczone do rankingu
73 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Sugarbush/Mt. Ellen, VT, USA FIS Liczone do rankingu
74 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Sugarbush/Mt. Ellen, VT, USA FIS Liczone do rankingu
75 150.14 13.00 Zawody FIS - SL Wild West Snowking, WY, USA FIS Liczone do rankingu
76 165.51 11.00 Zawody FIS - SL Wild West Snowking, WY, USA FIS Liczone do rankingu
77 DNF 0.00 Zawody FIS - GS Burke Mountain, VT, USA FIS Liczone do rankingu
78 135.06 15.00 Zawody FIS - GS Burke Mountain, VT, USA FIS Liczone do rankingu
79 DNF 0.00 Zawody FIS/University - SL Proctor Ski Area NH, USA FIS Liczone do rankingu
80 78.48 34.00 Zawody FIS/University - GS Mount Sunapee, NH, USA FIS Liczone do rankingu
81 124.30 16.50 Zawody FIS - GS Whiteface, NY, USA FIS Liczone do rankingu
82 DSQ 0.00 Zawody FIS - SL Sunday River, ME, USA FIS Liczone do rankingu
83 115.37 18.00 Zawody FIS - SL Sunday River, ME, USA FIS Liczone do rankingu
84 32 9.00 Zawody FIS - SG Val d'Isere F Liczone do rankingu
85 40 9.00 Zawody FIS - SL Val d'Isere F Liczone do rankingu
86 17 9.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
87 2 23.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankingu
88 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Vratna, SVK F Liczone do rankingu
89 dnf 0.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
90 2 23.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
91 2 23.50 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
92 6 17.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
93 2 23.50 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
94 1 26.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
95 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
96
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
97
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
100
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
102
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
103 dns 0.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
104 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Val di Sere/FRA F Liczone do rankingu
105 30 9.50 Zawody FIS - SG Val di Sere/FRA F Liczone do rankingu
106 1 26.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankingu
107 4 20.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - GS Harenda A Liczone do rankingu
108 3 21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankingu
109
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
110
1
18.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
111 2 23.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS Ustrzyki A Liczone do rankingu
112 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL Ustrzyki A Liczone do rankingu
113 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SC Ustrzyki A Liczone do rankingu
114 2 23.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG Ustrzyki A Liczone do rankingu
115 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar STACJI ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar A Liczone do rankingu
116 3 21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Stacji ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar A Liczone do rankingu
117 14 11.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
118 5 18.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
119
2
8.50 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankingu
120
13
17.00 Zawody FIS - GS Ricky/CZE F Liczone do rankingu
121
37
9.00 Zawody FIS - SL Ricky/CZE F Liczone do rankingu
122
3
21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - GS Ustrzyki A Liczone do rankingu
123
7
16.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - SL Ustrzyki A Liczone do rankingu
124
3
21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
125 3 21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
126
3
21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
127 1 26.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
128 dsq 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
129 5 18.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankingu
130 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
131 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
132 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
133 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
134 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
135 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
136 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
137 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
138 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
139 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
140 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
141 dnf 0.00 Zawody FIS - SG Val d_Isere F Liczone do rankingu
142 41 9.00 Zawody FIS - SL Val d_Isere F Liczone do rankingu
143 2 16.00 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
144 1 18.00 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
145 3 21.50 Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy Kaniówka A Liczone do rankingu
146 14 11.00 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankingu
147 2 23.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankingu
148 1 26.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankingu
149 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
150 2 16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
151 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankingu
152 17 9.50 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankingu
153 25 6.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
154 3 21.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
155 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
156 5 18.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
157 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczyrk A Liczone do rankingu
158 1 26.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - supergigant Szczyrk A Liczone do rankingu
159 2 23.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
160 3 21.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
161 15 16.00 Zawody FIS - SL Vratna F Liczone do rankingu
162 8 20.50 Zawody FIS - GS Vratna F Liczone do rankingu
163 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
164 10 13.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
165 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
166 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
167 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
168 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
169 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
170 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
171 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
172 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
173 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
174 4 20.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
175 1 26.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
176 1 18.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
177 1 18.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
178 25 11.00 Zawody FIS - slalom Folgaria (Topolino) F Liczone do rankingu
179 11 18.00 Zawody FIS - gigant Folgaria (Topolino) F Liczone do rankingu
180 3 21.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Krynica A Liczone do rankingu
181 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
182 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
183 5 18.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
184 7 16.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
185 1 10.00 Zawody obozowe - gigant San Candido C Liczone do rankingu
186 1 26.00 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Czarna Góra A Liczone do rankingu
187 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
188 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
189 1 34.00 Zawody FIS - gigant Ricky F Liczone do rankingu
190 7 21.50 Zawody FIS - slalom Ricky F Liczone do rankingu
191 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
192 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
193 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
194 5 18.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
195 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
196 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
197 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
198 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
199 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
200 3 21.50 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankingu
201 3 21.50 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankingu
202 6 17.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankingu
203 1 18.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
204 6 17.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
205 5 18.50 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankingu
206 1 26.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
207 2 8.50 06 - zawody obozowe San
Candido
C Liczone do rankingu
208 6 17.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankingu
209 8 15.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankingu
210 3 21.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankingu
211 4 20.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
212 14 11.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
213 8 15.00 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
214 1 26.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
215 4 20.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
216 9 14.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
217 1 18.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
218 3 7.50 02 - zawody obozowe - slalom Hintertux C Liczone do rankingu
219 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
220 1 18.00 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
221 3 14.50 03 - WOM - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
222 1 18.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
223 1 18.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
224 1 18.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
225 1 26.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
226 2 23.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
227 3 21.50 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankingu
228 1 26.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
229 11 7.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
230 1 18.00 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
231 7 16.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
232 2 8.50 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankingu
233 1 26.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
234 1 26.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
235 1 18.00 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
236 1 18.00 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
237 7 16.00 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
238 6 17.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankingu
239 6 17.00 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica A Liczone do rankingu
240 2 8.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
241 2 23.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
242 2 23.50 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankingu
243 10 13.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
244 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
245 3 14.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
246 2 16.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
247 1 26.00 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
248 3 21.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
249 4 13.50 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankingu
250 3 21.50 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
251 3 21.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
252 10 7.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
253 1 26.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
254 1 26.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
255 3 7.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
256 8 15.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
257 2 4.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
258 2 8.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
259 2 4.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
260 3 14.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
261 11 7.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
262 17 9.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
263 6 17.00 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
264 11 7.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
265 14 5.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
266 18 9.00 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
267 1 10.00 04-Obóz Pinzolo - gigant Pinzolo C Liczone do rankingu