Cąkała Ariana

Cąkała Ariana

Junior młodszy
rocznik-2000
trener-Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2006-01-31
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2000
Suma punktów
2672.50
Liczba startów
188
Ranking-miejsce
8
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 FIS Race - SL Devils Glen, ON CAN FIS Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 FIS Race - SL Stowe Mountain Resort, USA FIS Liczone do rankingu
3 dnf 0.00 FIS Race - SL Stowe Mountain Resort, USA FIS Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 National Junior Race - SL Stowe Mountain Resort, USA FIS Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 University Race - SL Proctor Ski Area, USA FIS Liczone do rankingu
6 129.37 15.50 University Race - SL Proctor Ski Area, USA FIS Liczone do rankingu
7 dnf 0.00 FIS Race - GS Mount Sunapee Resort, USA FIS Liczone do rankingu
8 DNF 0.00 FIS Race - GS Stratton, USA FIS Liczone do rankingu
9 153.59 12.50 FIS Race - GS Georgian Peaks, CAN FIS Liczone do rankingu
10 138.16 14.50 FIS Race - SG Georgian Peaks, CAN FIS Liczone do rankingu
11 DNF 0.00 FIS Race - SL Devils Glen, CAN FIS Liczone do rankingu
12 146.40 13.50 FIS Race - SL Devils Glen, CAN FIS Liczone do rankingu
13 208.28 0.00 FIS Race - GS Dartmouth Skiway, USA FIS Liczone do rankingu
14 DNF 0.00 FIS Race - SL Shawnee Peak Ski Area, USA FIS Liczone do rankingu
15 DNF 0.00 FIS Race - SL Shawnee Peak Ski Area, USA FIS Liczone do rankingu
16 129.27 15.50 FIS Race - SL Proctor Ski Area, USA FIS Liczone do rankingu
17 DNF 0.00 Entry League FIS races - SL Owls Head, CAN FIS Liczone do rankingu
18 259.31 0.00 Entry League FIS races - SL Owls Head, CAN FIS Liczone do rankingu
19 161.07 11.50 FIS Race - GS Sugarbush/Mt Ellen, VT, USA FIS Liczone do rankingu
20 172.09 10.00 FIS Race - GS Sugarbush/Mt Ellen, VT, USA FIS Liczone do rankingu
21 DNF 0.00 FIS Race - GS Gore Mountain, USA FIS Liczone do rankingu
22 DNF 0.00 FIS Race - SL Sunday River Resort, USA FIS Liczone do rankingu
23 11 12.50 MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) Ździar A Liczone do rankingu
24 8 15.00 MPP - Finał Puchar KS Narciarnia (GS) Kluszkowce A Liczone do rankingu
25
2
16.00 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
26
2
16.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
27 4 20.00 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
28 9 14.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
29 dsq 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankingu
30 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SG) Kotelnica A Liczone do rankingu
31 6 17.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SC) Kotelnica A Liczone do rankingu
32 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankingu
33 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda A Liczone do rankingu
34
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
35
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
36 9 14.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
37 23 7.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
38 9 14.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
39 6 17.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
40 12 12.00 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankingu
41 DNF 0.00 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankingu
42 7 16.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
43 8 15.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
44 2 16.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
45
7
10.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
46 10 13.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
47 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
48
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
54
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 48 9.00 Zawody FIS - SG Val d'Isere F Liczone do rankingu
57 4 20.00 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankingu
58 7 16.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
59 8 15.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankingu
60 1 10.00 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankingu
61 3 21.50 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
62 19 8.50 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
63 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
64
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
65 dsq 0.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
66 5 18.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
67 dnf 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
68 4 20.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
69 5 18.50 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
70 3 21.50 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
71 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
72
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
74 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 dns 0.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Val di Sere/FRA F Liczone do rankingu
81 58 9.00 Zawody FIS - SG Val di Sere/FRA F Liczone do rankingu
82
3
14.50 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankingu
83
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza III Jurgów B Liczone do rankingu
84
6
17.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankingu
85 10 13.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - GS Harenda A Liczone do rankingu
86 9 14.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankingu
87
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
88
2
16.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
89
10
13.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar STACJI ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar A Liczone do rankingu
90
13
11.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Stacji ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar A Liczone do rankingu
91 5 18.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
92 19 8.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
93
3
7.50 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankingu
94
23
12.00 Zawody FIS - GS Ricky/CZE F Liczone do rankingu
95
27
10.00 Zawody FIS - SL Ricky/CZE F Liczone do rankingu
96
20
8.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - GS Ustrzyki A Liczone do rankingu
97
13
11.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - SL Ustrzyki A Liczone do rankingu
98
7
16.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
99
12
12.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
100
9
14.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
101
6
17.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
102 17 9.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
103 8 15.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankingu
104 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
105 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
107 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
108 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
109 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
110 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
111 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
112 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
114 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
115 5 12.50 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
116 7 10.50 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
117 6 17.00 Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy Kaniówka A Liczone do rankingu
118 14 11.00 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankingu
119 17 9.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankingu
120 21 7.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankingu
121 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
122 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
123 16 10.00 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankingu
124 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
125 19 8.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
126 14 11.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
127 14 11.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
128 20 13.50 Zawody FIS - SL Vratna F Liczone do rankingu
129 22 12.50 Zawody FIS - GS Vratna F Liczone do rankingu
130 18 9.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
131 15 10.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
132 6 11.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
133 7 10.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
134 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
135 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
136 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
137 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
138 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
139 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
140 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
141 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
142 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
143 1 18.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
144 3 14.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
145 3 21.50 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
146 3 21.50 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
147 1 10.00 Zawody obozowe San Candido C Liczone do rankingu
148 5 18.50 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
149 6 17.00 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
150 5 18.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
151 2 16.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
152 1 18.00 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
153 4 20.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
154 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
155 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
156 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
157 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
158 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
159 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
160 7 16.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
161 4 13.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
162 4 13.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
163 10 13.00 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankingu
164 6 17.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
165 9 14.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
166 1 10.00 05 - zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankingu
167 9 14.00 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankingu
168 3 14.50 10 - NPM - Eliminacja II Krynica B Liczone do rankingu
169 3 14.50 09 - NPM - Eliminacja I Krynica B Liczone do rankingu
170 7 16.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
171 12 12.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
172 5 12.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
173 6 11.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
174 8 9.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
175 1 18.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
176 1 18.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
177 3 21.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
178 5 18.50 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
179 4 20.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
180 4 20.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankingu
181 10 13.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
182 7 10.50 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
183 5 12.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
184 5 18.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
185 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankingu
186 1 26.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
187 2 23.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
188 10 7.50 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
189 9 8.50 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
190 2 16.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
191 6 17.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankingu
192 8 15.00 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica A Liczone do rankingu
193 2 23.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
194 3 7.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
195 10 13.00 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankingu
196 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
197 11 7.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
198 6 11.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
199 3 21.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
200 3 14.50 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankingu
201 18 9.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
202 3 21.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
203 1 10.00 05 - Zawody obozowe - San Lugano - gigant San
Lugano
C Liczone do rankingu
204 3 7.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
205 2 4.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
206 2 8.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
207 1 5.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
208 1 10.00 06- Przedszkole Narciarskie - Basieńka Basieńka C Liczone do rankingu
209 5 12.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
210 2 23.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
211 2 23.50 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
212 15 5.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
213 16 4.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
214 4 7.00 04-Obóz Pinzolo - gigant Pinzolo C Liczone do rankingu