Racing Program Salomon, Atomic

Racing program

Hej wszystkim! Kończymy intensywny sezon narciarski, a to oznacza, że już czas pomyśleć o kolejnym! Ten sezon był niezwykle ciekawy: Atomic za sprawą Mikaeli Shiffrin bije rekordy wszechczasów, a nasza Maryna Gąsienica-Daniel pisze nową historię polskiego narciarstwa alpejskiego.

Natomiast Salomon wprowadził do 30-ki Pucharu Świata niespotykaną dotąd liczbę zawodników.

Już od dzisiaj jako wielka rodzina WKN możecie składać zamówienia PREORDER RACING marek ATOMIC oraz SALOMON!  

Jeśli nie jesteście pewni co wybrać odezwijcie się do Naszych klubowych ambasadorów tych marek: Kuby Scottiego Pisarka oraz Kasi Marzec. 

Pamiętajcie, że sprzętu RACE w sezonie jest bardzo mało i często są później braki. Ułatwmy pracę fabrykom i sprawmy aby Wasz sprzęt był dostarczony na czas. Jeśli złożycie zamówienie do 30 kwietnia będziecie mieli pewność, że na pewno go dostaniecie. Jeśli okaże się, że zamówiony sprzęt jest już np. za mały bo Wasze dziecko wyciągnęło przez wakacje, nie ma problemu. Możesz z niego zrezygnować, albo zamienić na inny dostępny.

Jeśli potrzebujecie czegoś z kategorii freeride czy skitour również się odzywajcie. Na pewno pomożemy ;)

Katalogi, cenniki i formularze zamówień dostępne są pod tym linkiem:

http://tiny.cc/racing23-24

 Zasady są proste:
• Zamówienia są przyjmowane do 30 kwietnia 2023
• Zamówienia przesłane przed datą 12. kwietnia realizowane będą w pierwszej kolejności i gwarantują najwcześniejsze dostawy (prosimy o podanie preferowanego terminu realizacji)
• Zamówienie w powyższych terminach pozwoli uniknąć opóźnień w dostawach i gwarantuje cenę Racing Program. Dziś można zamawiać wszystko, na jesień dostępność modeli może być ograniczona.
• Nie wpłacasz zaliczek, jeśli okaże się, że zamówiłeś produkt np. w niewłaściwym rozmiarze i chciałbyś zrezygnować lub zmienić na inny – żaden problem.
• Gdy nadejdzie data realizacji poinformujemy Cię o przygotowanym sprzęcie. Dobry sprzęt wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego też do dostarczanego sprzętu oferujemy także odpowiedni bootfitting oraz serwis.

Jak zamawiamy?

• wypełnione formularze z powyższych linków należy przesłać na kjubapisarek@gmail.com (Zarówno Atomic jak i Salomon)
• alternatywnie zamówienia można składać mailowo wpisując numery katalogowe produktów
• proszę pamiętać o podaniu rozmiarów