1501 |
C |
02 - zawody obozowe - slalom |
Hintertux |
|
|
1502 |
B |
07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja |
Szczęśliwice |
|
|
1503 |
B |
06 - WOM - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
|
1504 |
B |
01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja |
Szczęśliwice |
|
|
1505 |
B |
03 - WOM - kombi race |
Szczęśliwice |
|
|
1506 |
B |
05 - WOM - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
|
1507 |
B |
02 - WOM - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1508 |
B |
04 - WOM - slalom |
Szczęśliwice |
|
|
1509 |
F |
08 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - gigant |
Abetone |
|
|
1510 |
C |
08 - Zawody obozowe - przedszkole 4 |
Zakopane |
|
|
1511 |
F |
07 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - slalom |
Abetone |
|
|
1512 |
B |
04 - NPM IV eliminacja - gigant |
Jurgów |
|
|
1513 |
B |
03 - NPM III eliminacja - gigant |
Jurgów |
|
|
1514 |
A |
16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom |
Jurgów |
|
|
1515 |
C |
07 - Zawody obozowe - przedszkole 3 |
Zakopane |
|
|
1516 |
A |
15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom |
Jurgów |
|
|
1517 |
A |
13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb |
Harenda |
|
|
1518 |
A |
14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant |
Harenda |
|
|
1519 |
A |
56 - Liga Zakopiańska VI |
Kluszkowce |
|
|
1520 |
C |
06 - Zawody obozowe - przedszkole 2 |
Zakopane |
|
|
1521 |
A |
12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant |
Kotelnica |
|
|
1522 |
A |
11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant |
Kotelnica |
|
|
1523 |
A |
61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. |
Zakopane |
|
|
1524 |
C |
05 - Zawody obozowe - przedszkole 1 |
Zakopane |
|
|
1525 |
A |
10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant |
Krynica |
|
|
1526 |
A |
57-Puchar Diabełka - gigant |
Krynica |
|
|
1527 |
A |
34 - OOM junior młodszy - slalom |
Ustrzyki |
|
|
1528 |
A |
33 - OOM junior młodszy - gigant |
Ustrzyki |
|
|
1529 |
A |
32 - OOM junior młodszy - superkombinacja |
Ustrzyki |
|
|
1530 |
A |
31 - OOM junior młodszy - supergigant |
Ustrzyki |
|
|
1531 |
A |
38 - OOM junior - superkombinacja |
Ustrzyki |
|
|
1532 |
A |
55 - Liga Zakopiańska V |
Kotelnica |
|
|
1533 |
A |
37 - OOM junior - slalom |
Ustrzyki |
|
|
1534 |
A |
36 - OOM junior - gigant |
Ustrzyki |
|
|
1535 |
A |
35 - OOM junior - supergigant |
ustrzyki |
|
|
1536 |
F |
06 - Zawody FIS - Topolino - gigant |
Topolino |
|
|
1537 |
F |
05 - Zawody FIS - Topolino - slalom |
Topolino |
|
|
1538 |
F |
04 - Zawody FIS - Pokal Loka - gigant |
Pokal
Loka |
|
|
1539 |
F |
03 - Zawody FIS - Pokal Loka - slalom |
Pokal
Loka |
|
|
1540 |
A |
54 - Liga Zakopiańska IV |
Jurgów |
|
|
1541 |
B |
02 - NPM II eliminacja - gigant |
Palenica |
|
|
1542 |
B |
01 - NPM I eliminacja - gigant |
Palenica |
|
|
1543 |
A |
53 - Liga Zakopiańska III |
Kaniówka |
|
|
1544 |
C |
02 - Zawody obozowe - Falcade |
Falcade |
|
|
1545 |
C |
03 - Zawody obozowe - Presolana |
Presolana |
|
|
1546 |
C |
04 - Zawody obozowe - Bormio |
Bormio |
|
|
1547 |
F |
02 - Zawody FIS - Ricky - gigant |
Ricky |
|
|
1548 |
F |
01 - Zawody FIS - Ricky - slalom |
Ricky |
|
|
1549 |
A |
09 - Puchar Polski - Jugów - slalom |
Jugów |
|
|
1550 |
A |
08 - Puchar Polski - Jugów - slalom |
Jugów |
|
|
1551 |
A |
52 - Liga Zakopiańska II |
Harenda |
|
|
1552 |
A |
07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant |
Harenda |
|
|
1553 |
A |
06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant |
Harenda |
|
|
1554 |
A |
05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom |
Ustrzyki |
|
|
1555 |
A |
04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom |
Ustrzyki |
|
|
1556 |
A |
51 - Liga Zakopiańska I |
Witów |
|
|
1557 |
A |
03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom |
Harenda |
|
|
1558 |
A |
02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant |
Harenda |
|
|
1559 |
A |
01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant |
Harenda |
|
|
1560 |
C |
01 - Zawody obozowe - przedszkole |
Zakopane |
|
|
1561 |
F |
17 - Zawody FIS - whistlercup - slalom |
Whistler |
|
|
1562 |
F |
15 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - gigant |
Abetone |
|
|
1563 |
F |
17 - Zawody FIS - whistlercup - gigant |
Whistler |
|
|
1564 |
F |
14 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - slalom |
Abetone |
|
|
1565 |
F |
16 - Zawody FIS - whistlercup - kombi |
Whistler |
|
|
1566 |
B |
04 - NPW IV eliminacja-gigant |
Kasprowy
Wierch |
|
|
1567 |
C |
08 - Zawody obozowe - przedszkole IV |
Zakopane |
|
|
1568 |
B |
03 - NPW III eliminacja-gigant |
Kasprowy
Wierch |
|
|
1569 |
C |
07 - Zawody obozowe - przedszkole IV |
Zakopane |
|
|
1570 |
A |
13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom |
Kotelnica |
|
|
1571 |
A |
12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant |
Kasprowy Wierch |
|
|
1572 |
A |
11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant |
Kasprowy Wierch |
|
|
1573 |
A |
10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant |
Kasprowy Wierch |
|
|
1574 |
B |
05 - Puchar Rodzinny - gigant |
Białka -
Kotelnica |
|
|
1575 |
C |
06 - Zawody obozowe - przedszkole II |
Zakopane |
|
|
1576 |
A |
56 - Liga Zakopiańska VI |
Małe
Ciche |
|
|
1577 |
A |
09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant |
Kotelnica |
|
|
1578 |
A |
55 - Liga Zakopiańska V |
Kluszkowce |
|
|
1579 |
C |
05 - Zawody obozowe - przedszkole I |
Zakopane |
|
|
1580 |
B |
09 - WOM - sl.carvingowy |
Szczęśliwice |
|
|
1581 |
B |
06 - WOM -slalom |
Szczęśliwice |
|
|
1582 |
B |
08 - WOM - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
|
1583 |
B |
07 - WOM -gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1584 |
F |
13 - Zawody FIS - Memoriał B.Czecha-slalom |
Zakopane |
|
|
1585 |
A |
54 - Liga Zakopiańska IV |
Kotelnica |
|
|
1586 |
F |
12 - Zawody FIS - Memoriał B.Czecha-slalom |
Zakopane |
|
|
1587 |
A |
61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. |
Zakopane |
|
|
1588 |
F |
08 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - gigant |
Zagreb/Sljeme |
|
|
1589 |
F |
07 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - slalom |
Zagreb/Sljeme |
|
|
1590 |
C |
03 - Zawody obozowe -Bormio - gigant |
Isolaccia |
|
|
1591 |
C |
02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant |
Presolana |
|
|
1592 |
A |
36 - OOM junior - supergigant |
Szczyrk |
|
|
1593 |
A |
37 - OOM junior - superkombinacja |
Szczyrk |
|
|
1594 |
C |
04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant |
Ramsau |
|
|
1595 |
A |
35 - OOM junior - slalom |
Szczyrk |
|
|
1596 |
A |
34 - OOM junior - gigant |
Szczyrk |
|
|
1597 |
F |
11 - Zawody FIS -Strbskie Pleso -slalom |
Strbskie Pleso |
|
|
1598 |
A |
33 - OOM junior młodszy - gigant |
Szczyrk |
|
|
1599 |
A |
32 - OOM junior młodszy - slalom |
Szczyrk |
|
|
1600 |
A |
31 - OOM junior młodszy - superkombinacja |
Szczyrk |
|
|