1 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Hippach, AUT |
|
|
2 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Hippach, AUT |
|
Junior | Starsi |
3 |
FIS |
FIS Race - SL |
Sunday River Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
4 |
FIS |
FIS Race - SL |
Sunday River Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
5 |
B |
XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
6 |
B |
XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
7 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
8 |
B |
XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
9 |
B |
XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
10 |
FIS |
FIS Race - GS |
Sugarloaf, USA |
|
Junior | Starsi |
11 |
FIS |
FIS Race - GS |
Sugarloaf, USA |
|
Junior | Starsi |
12 |
A |
MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
13 |
FIS |
FIS Race - SL |
Sugarloaf, USA |
|
Junior | Starsi |
14 |
A |
MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
15 |
B |
XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
16 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
17 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
18 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
19 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
20 |
FIS |
FIS Race - SL |
West Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
21 |
A |
MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS |
Krynica - Zdrój |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
22 |
FIS |
FIS Race - SL |
West Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
23 |
FIS |
FIS Race - GS |
West Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
24 |
FIS |
FIS Race - GS |
West Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
25 |
A |
XXXII Liga MOZN - I edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Kluszkowce |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
26 |
A |
XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.1-6) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
27 |
FIS |
FIS Race - GS |
Smugglers Notch Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
28 |
A |
XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.11-12) |
Kluszkowce |
|
Junior | Starsi |
29 |
A |
MPP - Kluszkowce SL |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
30 |
A |
MPP - Puchar WKN GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
31 |
A |
MPP - Puchar Gondoli Krynica GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
32 |
FIS |
FIS Race - SG |
Sugarloaf, USA |
|
Junior | Starsi |
33 |
FIS |
FIS Race - SG |
Sugarloaf, USA |
|
Junior | Starsi |
34 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
35 |
A |
XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
36 |
FIS |
University, USA |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
37 |
A |
XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
38 |
F |
INTERKRITERIUM VRÁTNA GS |
Vratna |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
39 |
F |
Interkriterium Vrátna SL |
Vratna |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
40 |
A |
XXXII Liga MOZN - V edycja GS (gr.1-4) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
41 |
|
FIS - Training - Downhill |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
42 |
FIS |
FIS Race - Downhill |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
43 |
FIS |
FIS Race - Downhill |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
44 |
FIS |
FIS Race - SG |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
45 |
FIS |
FIS Race - SG |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
46 |
FIS |
National Championships - GS |
Szczawnica |
|
Junior | Starsi |
47 |
FIS |
National Championships - SL |
Szczawnica |
|
Junior | Senior | Starsi |
48 |
FIS |
FIS Qualification - SL |
Szczawnica |
|
Junior | Senior | Starsi |
49 |
FIS |
FIS Race - SL |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
50 |
F |
National Championships - Parallel Slalom |
Szczawnica |
|
Junior | Senior | Starsi |
51 |
FIS |
FIS Race - SL |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
52 |
FIS |
Entry League FIS - GS |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
53 |
C |
Puchar Krecika 2020 - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
54 |
FIS |
FIS Race - GS |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
55 |
FIS |
FIS Race - GS |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
56 |
FIS |
FIS Race - SL |
Mittersill Cannon Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
57 |
A |
MPP -Head Cup - GS |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
58 |
A |
MPP -Head Cup - SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
59 |
FIS |
FIS Race - SL |
Mittersill Cannon Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
60 |
A |
XXXII Liga MOZN - VI edycja GS (gr.11-12) |
Suche |
|
Junior | Starsi |
61 |
C |
Zawody obozowe - Isolaccia - GS |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
62 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
63 |
FIS |
FIS Race - SL |
National Winter Activity, USA |
|
Junior | Starsi |
64 |
FIS |
FIS Race - SL |
National Winter Activity, USA |
|
Junior | Starsi |
65 |
FIS |
FIS Race - GS |
Blue Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
66 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |
67 |
FIS |
FIS Race - GS |
Blue Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
68 |
C |
Zawody obozowe - GS |
Innerkrems |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
69 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |
70 |
C |
Zawody obozowe - GS |
Presolana |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
71 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |
72 |
FIS |
FIS Race - SL |
Krvavec, SLO |
|
Junior | Senior | Starsi |
73 |
FIS |
FIS Qualification - SL |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |
74 |
FIS |
FIS Race - SL |
Krvavec, SLO |
|
Junior | Senior | Starsi |
75 |
F |
FIS Race - Parallel Slalom |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |
76 |
C |
Zawody obozowe - Isolaccia - GS |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
77 |
A |
XXXII Liga MOZN - VII edycja kolanówki (gr.5-6), SL (gr.11-12) |
Jurgów |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
78 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
79 |
A |
MPP -TZN - GS |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
80 |
A |
MPP -TZN - SL |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
81 |
A |
XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
82 |
FIS |
FIS Race - GS |
Sugarbush, USA |
|
Junior | Starsi |
83 |
FIS |
European Cup - GS |
Folgaria, ITA |
|
Junior | Senior | Starsi |
84 |
FIS |
FIS Race - GS |
Sugarbush, USA |
|
Junior | Starsi |
85 |
FIS |
European Cup - GS |
Folgaria, ITA |
|
Junior | Senior | Starsi |
86 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
87 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - SG |
Szczyrk |
|
Młodzik | Starsi |
88 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - GS |
Szczyrk |
|
Młodzik | Starsi |
89 |
A |
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B GS |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
90 |
A |
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B SL |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
91 |
FIS |
European Cup - GS |
Krvavec, SLO |
|
Junior | Senior | Starsi |
92 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - SL |
Szczyrk |
|
Młodzik | Starsi |
93 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - kombinacja |
Szczyrk |
|
Młodzik | Starsi |
94 |
FIS |
FIS Race - SL |
Szczawnica |
|
Junior | Starsi |
95 |
A |
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B Kombinacja |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
96 |
A |
XXXII Liga MOZN - IX edycja Kombi Race (gr.1-4), PSL (gr. 5-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
97 |
B |
Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN |
Czorsztyn Ski |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
98 |
A |
IX Zawody Dzieci o Puchar PZN -GS |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
99 |
FIS |
FIS Race - GS |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
100 |
FIS |
FIS Race - GS |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |