Oferta RACE 2021/2022 Salomon i Atomic

Prezentujemy program Racing partnera WKN.

 

Zawodnicy, Trenerzy

Kończy się niezwykle ciekawy sezon!

Długo czekaliśmy na Polkę, która będzie regularnie punktować w zawodach Pucharu Świata, nie liczyliśmy nawet, że tak szybko trafi do "top 10" i wygra swój pierwszy przejazd w PŚ. Nikt nie spodziewał się, że obok Maryny Gąsienicy-Daniel, o której mowa, pojawi się jeszcze jedna zawodniczka Atomic - Magda Łuczak, która już staje na podium zawodów Pucharu Europy i potrafi zjechać do czołowej dwudziestki Mistrzostw Świata. Ciekawie prezentuje się młodzież debiutująca w zawodach FIS, a najmłodsi zawodnicy, tacy jak chociażby Jan Łodziński, który zwyciężył w zawodach Trtofeo Topolino kontynuują nową jakość polskiego narciarstwa.

Jesteśmy dumni, że wybrali nasz sprzęt i czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani w przygotowaniu do kolejnego sezonu 2021/2022! 

Chcemy zaprezentować aktualny RACING PROGRAM, czyli program przedsezonowych zamówień sprzętu narciarskiego dla wyczynowców.

Ułatwmy sprawę farykom, by Twój sprzęt był dostarczony na czas. Zamówienia przedsezonowe PROERDER pozwolą Ci spać spokojnie i wiedzieć, że Twoje narty będą gotowe na czas.

Dziękujemy za wyjątkowo spore zainteresowanie nartami Atomic i Salomon.

Zasady są proste:

  • Zamówienia są przyjmowane do 30 kwietnia 2021.
  • Zamówienia przesłane przed datą 5. kwietnia realizowane będą w pierwszej kolejności i gwarantują najwczesniejsze dostawy (prosimy o podanie preferowanego terminu realizacji).
  • Zamówienie w powyższych terminach pozwoli uniknąć opóźnień w dostawach i gwarantuje cenę Racing Program.
  • Dziś można zamawiać wszystko, na jesień dostępność modeli może być ograniczona.
  • Przyjmujemy zamówienia od klubów, sekcji, zawodników, trenerów i wszystkich narciarzy, którzy ścigają się na bramkach.
  • Nie wpłacasz zaliczek, jeśli okaże się, że zamówiłeś produkt np. w niewłaściwym rozmiarze i chciałbyś zrezygnować lub zmienić na inny - żaden problem.
  • Gdy nadejdzie data realizacji poinformujemy Cię o przygotowanym sprzęcie. Dobry sprzęt wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego też do dostarczanego sprzętu oferujemy także odpowiedni bootfitting oraz przygotowanie.

Jak zamawiamy?

Poniżej linki do formularzy i cenników, zamówienia wysyłamy na racing@skiracecenter.pl.

Przypominamy, że marką Atomic opiekuje się w WKN Agnieszka Wójcicka, a marką Salomon - Kasia Marzec. Zamówienia można składać za ich posrednictwem

.Można także składać telefonicznie (22 723 00 30 lub +48 696 046 936) 

RACING PROGRAM SALOMON & ATOMIC: FORMULARZ / CENNIK / KATALOG

OFERTA SALOMON RACINGOFERTA ATOMIC RACING

formularzFormularz zamówień Atomic

formularzFormularz zamówień Salomon
Cennik AtomicCennik Atomic
Cennik SalomonCennik Salomon

Maryna Gąsiennica