Zdort Leopold

Data wstąpienia
2017-11-01
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2010
Suma punktów
462.50
Liczba startów
39
Ranking-miejsce
153

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 35 2.00 XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce B Liczone do rankingu
2 5 12.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 4 13.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 3 14.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 3 14.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 6 17.00 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
9 34 5.50 XI Zawody Dzieci o Puchar PZN -GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
10 3 14.50 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Czorsztyn Ski B Liczone do rankingu
11 19 8.50 XXXII Liga MOZN - IX edycja Kombi Race (gr.1-4), PSL (gr. 5-6; 11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
12 21 7.50 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
13 2 8.50 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
14 13 11.50 XXXII Liga MOZN - V edycja GS (gr.1-4) Jurgów A Liczone do rankingu
15 12 12.00 XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
16 27 6.50 XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
17 8 15.00 XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.1-6) Kluszkowce A Liczone do rankingu
18 2 16.00 XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał A.Ziemilskiego - GS Jurgów B Liczone do rankingu
19 dsq 0.00 XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Suche A Liczone do rankingu
20 11 12.50 XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche A Liczone do rankingu
21 33 5.50 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
22 17 9.50 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
23 33 5.50 XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce A Liczone do rankingu
24 11 12.50 XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
25 32 5.50 XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów A Liczone do rankingu
26 14 11.00 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
27 11 12.50 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
28 4 20.00 VII Puchar Reksia Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
29 9 14.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
30 11 12.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
31 4 13.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
32 8 15.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
33 9 14.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 3 21.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
35 16 10.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
36 5 12.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
37 3 14.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
38 8 15.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
39 dsq 0.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
40 11 12.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 3 7.50 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu