Zdort Jadwiga

Data wstąpienia
2017-11-01
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2011
Suma punktów
528.50
Liczba startów
42
Ranking-miejsce
141

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 20 4.00 XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce B Liczone do rankingu
2 4 13.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 2 16.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 1 18.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 4 13.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 20 8.00 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
7 15 10.50 XI Zawody Dzieci o Puchar PZN -GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
8 14 5.50 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Czorsztyn Ski B Liczone do rankingu
9 23 7.00 XXXII Liga MOZN - IX edycja Kombi Race (gr.1-4), PSL (gr. 5-6; 11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
10 39 5.50 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
11 1 10.00 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
12 18 9.00 XXXII Liga MOZN - V edycja GS (gr.1-4) Jurgów A Liczone do rankingu
13 22 7.00 XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
14 18 9.00 XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
15 24 7.00 XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.1-6) Kluszkowce A Liczone do rankingu
16 2 16.00 XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał A.Ziemilskiego - GS Jurgów B Liczone do rankingu
17 10 13.00 XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Suche A Liczone do rankingu
18 11 12.50 XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche A Liczone do rankingu
19 10 13.00 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
20 5 18.50 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
21 10 13.00 XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce A Liczone do rankingu
22 6 17.00 XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
23 12 12.00 XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów A Liczone do rankingu
24 7 16.00 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
25 2 23.50 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
26 10 13.00 VII Puchar Reksia Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
27 17 9.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
28 11 12.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
29 6 11.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
30 16 10.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
31 17 9.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 4 20.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
33 18 9.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
34 6 11.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
35 6 11.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
36 4 20.00 VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Harenda A Liczone do rankingu
37 12 12.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
38 5 18.50 VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
39 1 26.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
40 15 10.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 6 17.00 VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Nosal A Liczone do rankingu
42 2 8.50 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu