Wisławski Maciej
Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2008-09-30
Rocznik
1988
Suma punktów
565.50
Liczba startów
50
Ranking-miejsce
146
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | 12.50 | 05-NPW - II - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
2 | 6 | 11.50 | 04-NPW - I - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
3 | 4 | 13.50 | B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
4 | 1 | 18.00 | B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
5 | 3 | 14.50 | B03-NPW - III - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
6 | 19 | 8.50 | A20-Ogóln Olimp Młodz - junior - slalom | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
7 | 20 | 8.00 | A19-Ogóln Olimp Młodz - junior - dwubój | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
8 | 28 | 6.00 | A18-Ogóln Olimp Młodz - junior - slalom do dwuboju | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
9 | 28 | 6.00 | A17-Ogóln Olimp Młodz - junior - gigant do dwuboju | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
10 | 33 | 5.50 | A16-Ogóln Olimp Młodz - junior - gigant | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
11 | 4 | 7.00 | C13-Obóz 03 - Tonale - gigant | Tonale, Włochy |
C | Liczone do rankingu | |
12 | 5 | 12.50 | B01-NPW - I - gigant | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
13 | 3 | 14.50 | B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
14 | 1 | 10.00 | C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
15 | 2 | 16.00 | B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
16 | 2 | 16.00 | B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
17 | 1 | 18.00 | III NPW | Zakopane Harenda | B | Liczone do rankingu | |
18 | 3 | 14.50 | II NPW | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
19 | 8 | 9.50 | I NPW | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
20 | 3 | 7.50 | Religa CUP 2004 | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
21 | 1 | 10.00 | Family CUP 2004 | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
22 | 5 | 12.50 | III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
23 | 5 | 12.50 | II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
24 | 1 | 10.00 | Maso Corto obóz | Maso Corto | C | Liczone do rankingu | |
25 | 5 | 12.50 | I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
26 | 6 | 11.50 | III eliminacja Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
27 | 9 | 8.50 | Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny | Kasprowy Wierch | B | Liczone do rankingu | |
28 | 13 | 6.00 | NPW "DeSki" III eliminacja | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
29 | 12 | 12.00 | Puchar Polski WOZN II | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
30 | 7 | 16.00 | Puchar Polski WOZN | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
31 | 19 | 4.00 | NPW "DeSki" II eliminacja | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
32 | 2 | 16.00 | Family Cup 2003 | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
33 | 12 | 12.00 | Olimpiada Młodzieży slalom II | Czarna Góra |
A | Liczone do rankingu | |
34 | 14 | 11.00 | Olimpiada Młodzieży Super Gigant | Czarna Góra |
A | Liczone do rankingu | |
35 | 11 | 12.50 | Olimpiada Młodzieży Kombinacja | Czarna Góra |
A | Liczone do rankingu | |
36 | 13 | 11.50 | Olimpiada Młodzieży Slalom | Czarna Góra |
A | Liczone do rankingu | |
37 | 36 | 5.50 | Olimpiada Młodzieży slalom Gigant | Czarna Góra |
A | Liczone do rankingu | |
38 | 6 | 11.50 | NPW "DeSki" I eliminacja | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
39 | 16 | 10.00 | Puchar burmistrza Krynicy II | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
40 | 6 | 17.00 | Puchar Burmistrza Krynica | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
41 | 14 | 2.00 | Religa Cup 2003 | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
42 | 9 | 14.00 | Mistrzostwa Śląska II | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
43 | 30 | 6.00 | Mistrzostwa TZN | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
44 | 18 | 9.00 | Mistrzostwa TOZN II | A | Liczone do rankingu | ||
45 | 10 | 13.00 | Puchar Gondoli 2 | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
46 | 10 | 13.00 | Puchar Gondoli | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
47 | 12 | 12.00 | Liga Młodzików Ustrzyki II | Ustrzyki | A | Liczone do rankingu | |
48 | 10 | 13.00 | Liga Młodzików Ustrzyki | Ustrzyki | A | Liczone do rankingu | |
49 | 1 | 18.00 | II eliminacja Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
50 | 4 | 13.50 | I elim. Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu |