Trautman Katarzyna

Data wstąpienia
2002-09-10
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
1998
Suma punktów
669.50
Liczba startów
64
Ranking-miejsce
123

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
4
7.00 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankingu
2 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
3 29 6.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
4 23 7.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
5 18 9.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
6 24 7.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
7 8 9.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
8 29 6.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
9 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankingu
10 dnf 0.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
11 dnf 0.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankingu
12 19 8.50 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankingu
13 26 6.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankingu
14 11 12.50 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
15 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
16 26 6.50 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
17 15 10.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
18 19 8.50 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
19 14 11.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
20 4 7.00 02 - zawody obozowe - slalom Hintertux C Liczone do rankingu
21 9 14.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
22 11 12.50 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankingu
23 10 13.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
24 15 10.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
25 8 15.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
26 4 7.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
27 15 10.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
28 12 12.00 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankingu
29 17 9.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
30 16 10.00 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
31 4 20.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
32 15 10.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
33 5 18.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
34 4 20.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
35 2 8.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
36 5 18.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
37 3 21.50 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
38 3 3.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
39 3 7.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
40 16 10.00 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
41 2 23.50 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
42 13 6.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
43 13 6.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
44 13 11.50 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
45 4 13.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankingu
46 19 8.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankingu
47 3 7.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
48 22 7.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
49 11 12.50 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
50 1 10.00 02-Obóz Sylwestrowy - gigant Nowy
Targ
C Liczone do rankingu
51 4 13.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 17 4.50 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
53 8 9.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
54 19 4.00 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
55 23 7.00 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
56 24 7.00 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
57 3 21.50 A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. Polana Szymoszkowa A Liczone do rankingu
58 33 5.50 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
59 1 10.00 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella,
Włochy
C Liczone do rankingu
60 19 8.50 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankingu
61 33 5.50 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankingu
62 4 7.00 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankingu
63 1 18.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
64 2 16.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
65 18 1.00 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
66 5 12.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
67 3 14.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
68 2 16.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu