Tomanek Jan

Tomanek Jan

Rocznik: 2003
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2009-09-01
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
2205.00
Liczba startów
159
Ranking-miejsce
16
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 16 15.50 FIS Race - Parallel Slalom Szczyrk F Liczone do rankingu
2 161,44 12.00 FIS Qualification - SL Szczyrk FIS Liczone do rankingu
3 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL Szczyrk A Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS Szczyrk A Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
6 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG Szczyrk A Liczone do rankingu
7 17 15.00 National Championships - Parallel Slalom Szczawnica F Liczone do rankingu
8 dnf 0.00 National Championships - SL Szczawnica FIS Liczone do rankingu
9 176,84 9.50 FIS Qualification - SL Szczawnica FIS Liczone do rankingu
10 210,6 0.00 National Championships - GS Szczawnica FIS Liczone do rankingu
11 9 14.00 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
12 26 6.50 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
13 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
14 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B Dwubój Slalomowy Szczawnica A Liczone do rankingu
15 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS II Szczawnica A Liczone do rankingu
16 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
17 13 11.50 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
18 11 12.50 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
19 11 12.50 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
20 12 12.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
21 12 12.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
22 19 8.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
23 7 10.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 4 13.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 16 10.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
30 15 10.50 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
31 1 26.00 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
32 15 10.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
33 19 8.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
34 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
35 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
36 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
37 17 9.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
38 13 11.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
39 11 12.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
40 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
41 23 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
42 13 11.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
43 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
44 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
45 9 14.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
46 17 9.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
47 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 5 12.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 dsq 0.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
53 12 12.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
54 7 16.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
55 15 10.50 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
56 11 12.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
57 18 9.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
58 21 7.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
59 19 8.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
60 9 14.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
61 8 15.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
62 7 16.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
63 35 5.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
64 14 11.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
65 12 12.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
66 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
67 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
68 9 14.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
69 8 15.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
70 18 9.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
71 16 10.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
72 4 20.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
73
7
16.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
74
13
11.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
75
4
20.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
76
4
20.00 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
77
11
12.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
78
15
10.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
79
9
14.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
80
14
11.00 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
81 18 9.00 XXVII Liga MOZN IV edycja Suche-Ski A Liczone do rankingu
82
27
6.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
83 3 21.50 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
84 3 21.50 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
85
9
14.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
86
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
87
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
92
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
93
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 13 11.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
95
14
11.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
96 11 12.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
97
12
12.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
98
18
4.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
99
16
4.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
100
22
7.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
101
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
102
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
103
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
104
5
18.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
105
15
10.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
106
21
7.50 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
107
11
12.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
108
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
109
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
110
25
3.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
111
3
7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
112
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
114
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
115
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
116
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
117
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
118
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankingu
119
4
20.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
120
4
20.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
121
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
122
5
18.50 Puchar Krakowa – XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
123
4
20.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
124
3
21.50 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
125
4
20.00 XXV Liga MOZN - GS Ryterski Raj A Liczone do rankingu
126
4
20.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
127
3
21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
128
2
23.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
129
1
10.00 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankingu
130
4
20.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
131
28
6.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
132 6 17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
133 2 23.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
134 7 16.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
135 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
136 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
137 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
138 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
139 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
140 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
141 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
142 1 26.00 Koziołek Matołek - 63 Memoriał K. Makuszyńskiego Zakopane A Liczone do rankingu
143 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
144 16 10.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
145 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
146 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
147 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
148 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
149 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
150 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
151 3 14.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
152 4 13.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
153 7 16.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
154 8 15.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
155 2 23.50 Koziołek Matołek - 62 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
156 5 6.50 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankingu
157 7 16.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
158 8 15.00 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
159 15 10.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
160 10 13.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
161 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
162 7 5.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
163 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
164 9 8.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
165 12 6.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
166 6 17.00 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
167 1 10.00 08 - Przedszkole Narciarskie I - Zakopane Zakopane C Liczone do rankingu
168 16 10.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
169 2 16.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
170 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
171 1 18.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu