Szeląg Grzegorz

Data wstąpienia
2013-11-29
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1497.00
Liczba startów
103
Ranking-miejsce
42
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
3 dnf 0.00 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
5 7 21.50 INTERKRITERIUM VRÁTNA GS Vratna F Liczone do rankingu
6 6 17.00 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
7 dnf 0.00 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
8 dnf 0.00 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
9 dnf 0.00 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
10 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
11 1 26.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
12 17 9.50 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
13 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
14 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
15 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
16 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
17 dnf 0.00 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
18 dnf 0.00 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
19 dnf 0.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
20 23 7.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
21 28 6.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
22 17 9.50 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
23 22 7.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
24 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
25 14 5.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 7 10.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 10 7.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 4 13.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 7 10.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 5 12.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 2 23.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
33 1 26.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 4 13.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
35 dnf 0.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
36 13 11.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
37 3 21.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
38 3 21.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
39 5 18.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
40 4 13.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
41 3 14.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
42 2 23.50 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankingu
43 16 10.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
44 4 20.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
45 1 26.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
46 3 21.50 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
47 2 23.50 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
48 33 5.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
49 dsq 0.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 11 7.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 13 11.50 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
56 5 18.50 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
57 16 10.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
58 8 15.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
59 10 13.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
60 10 13.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
61 9 14.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
62 3 21.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
63 6 17.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
64 36 5.50 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
65 9 14.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
66 12 12.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
67 9 14.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
68 4 13.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
69 4 13.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
70 DSQ 0.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
71 14 5.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
75 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 6 11.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
77 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 8 15.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
80 7 16.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
81 4 20.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
82 6 17.00 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
83 5 18.50 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
84 7 16.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
85 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
86 6 17.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
87 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
88 5 18.50 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
89 3 21.50 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
90 8 15.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
91 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
92 2 23.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
93 4 20.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
94 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95 13 6.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
96 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
97 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101
6
11.50 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
102
15
5.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
103
14
11.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
104
14
11.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
105
10
13.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
106
17
9.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
107
5
18.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
108 8 15.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
109 13 11.50 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
110 3 14.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
111
4
13.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
112
dnf
0.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
113
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
114
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
115
DNF
0.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
116
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
117
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
118
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
119
dsq
0.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120
5
18.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
121
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
122
14
5.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
123
14
5.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
124
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
125
6
17.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
126 7 5.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu