Kubasiewicz Helena

Kubasiewicz Helena

Junior młodszy
rocznik-1999
trener-Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2003-12-09
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
1999
Suma punktów
4010.50
Liczba startów
235
Ranking-miejsce
4
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 89,36 31.00 National Championships - GS Szczawnica FIS Liczone do rankingu
2 82,71 34.00 FIS Race - SL Strbske Pleso, CZE FIS Liczone do rankingu
3 dsq 0.00 FIS Race - GS Strbske Pleso, CZE FIS Liczone do rankingu
4 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL Krynica A Liczone do rankingu
5 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS Krynica A Liczone do rankingu
6 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja Krynica A Liczone do rankingu
7 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG Krynica A Liczone do rankingu
8 120.68 17.00 FIS Qualifications - SL Szczawnica, POL FIS Liczone do rankingu
9 118.95 17.50 National Championships - SL Szczawnica, POL FIS Liczone do rankingu
10 105.21 20.50 National Championships - GS Szczawnica, POL FIS Liczone do rankingu
11 117.61 17.50 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankingu
12 87.97 31.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankingu
13 91.65 28.50 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankingu
14 dnf 0.00 FIS Race - GS Krynica, POL FIS Liczone do rankingu
15 114.44 18.00 FIS Race - GS Krynica, POL FIS Liczone do rankingu
16 154.38 12.50 National Junior Race - GS Kouty, nad Desnou, CZE FIS Liczone do rankingu
17 129.15 15.50 National Junior Race - SL Kouty, nad Desnou, CZE FIS Liczone do rankingu
18 dnf 0.00 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankingu
19 82.79 34.00 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankingu
20 124.27 16.50 National Junior Race - SL Sulden am Ortler, ITA FIS Liczone do rankingu
21 dnf 0.00 National Junior Race - SL Sulden am Ortler, ITA FIS Liczone do rankingu
22 dnf 0.00 National Junior Race - SL Pfeders, ITA FIS Liczone do rankingu
23 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL Laworta Ustrzyki, POL A Liczone do rankingu
24 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS Laworta Ustrzyki, POL A Liczone do rankingu
25 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
26 3 21.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
27 103.52 21.50 National Championships - SL Szczyrk, POL FIS Liczone do rankingu
28 125.48 16.50 National Championships - GS Szczyrk, POL FIS Liczone do rankingu
29 DSQ 0.00 University Race - SL Bila v Beskydech, CZE FIS Liczone do rankingu
30 102.91 21.50 University Race - GS Bila v Beskydech, CZE FIS Liczone do rankingu
31 83.35 34.00 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankingu
32 92.96 28.50 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankingu
33 137.40 14.50 FIS Race - GS Krynica, POL FIS Liczone do rankingu
34 120.67 17.00 FIS Race - GS Krynica, POL FIS Liczone do rankingu
35 105.28 20.50 National Championships - GS Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankingu
36 122.59 17.00 National Championships - SL Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankingu
37 DSQ 0.00 FIS Race - SL Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankingu
38 DNF 0.00 FIS Race - GS Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankingu
39 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) A Liczone do rankingu
40 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankingu
41 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda A Liczone do rankingu
42 92.60 28.50 University Race - GS Bila v Beskydech, CZE FIS Liczone do rankingu
43 94.98 26.50 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankingu
44 92.46 28.50 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankingu
45 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
46 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
47 2 23.50 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankingu
48 2 23.50 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankingu
49 1 26.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
50 1 26.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
51 dnf 0.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
52
1
18.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
53 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
54 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
55
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
59
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 63 9.00 Zawody FIS - SG Val d'Isere F Liczone do rankingu
64 4 20.00 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankingu
65 7 16.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
66 5 18.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankingu
67 dnf 0.00 Zawody FIS - SG Folgaria, ITA F Liczone do rankingu
68 2 23.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
69 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy Zakopane A Liczone do rankingu
70 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Jurgów A Liczone do rankingu
71 1 10.00 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankingu
72 4 20.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
73 4 20.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
74
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
75
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
76 14 16.50 Zawody FIS - GS Vratna, SVK F Liczone do rankingu
77 2 23.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
78 4 20.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
79 dnf 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
80 22 7.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
81 4 20.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
82 3 21.50 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
83 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
84
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
85
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
87
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
88 dnf 0.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Val di Sere/FRA F Liczone do rankingu
91 36 9.00 Zawody FIS - SG Val di Sere/FRA F Liczone do rankingu
92 2 23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - GS Harenda A Liczone do rankingu
93 3 21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankingu
94 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Topolino Folgaria/ITA F Liczone do rankingu
95 18 14.50 Zawody FIS - GS Topolino Folgaria/ITA F Liczone do rankingu
96 dsq 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar STACJI ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar A Liczone do rankingu
97
2
23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Stacji ŻAR - MMM Strefa B - GS Żar A Liczone do rankingu
98 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
99 1 26.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
100 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Ricky/CZE F Liczone do rankingu
101
28
10.00 Zawody FIS - SL Ricky/CZE F Liczone do rankingu
102
1
26.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - GS Ustrzyki A Liczone do rankingu
103
1
26.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - SL Ustrzyki A Liczone do rankingu
104
2
23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
105 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
106
3
21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
107
2
23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
108 2 23.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
109 5 18.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankingu
110 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
111 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
112 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
113 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
114 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
115 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
116 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
117 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
118 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
119 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
120 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
121 17 15.00 Zawody FIS - GS Abetone F Liczone do rankingu
122 12 17.50 Zawody FIS - SL Abetone F Liczone do rankingu
123 2 23.50 Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy Kaniówka A Liczone do rankingu
124 16 10.00 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankingu
125 dnf 0.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankingu
126 2 23.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankingu
127 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
128 1 18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
129 dnf 0.00 Zawody FIS - Trofeo Topolino SL Folgarida F Liczone do rankingu
130 15 16.00 Zawody FIS - Trofeo Topolino GS Folgaria F Liczone do rankingu
131 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankingu
132 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankingu
133 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
134 3 21.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
135 23 7.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
136 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
137 22 12.50 Zawody FIS - SL Vratna F Liczone do rankingu
138 1 34.00 Zawody FIS - GS Vratna F Liczone do rankingu
139 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
140 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
141 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
142 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
143 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
144 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
145 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
146 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
147 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
148 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
149 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
150 dnf 0.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
151 15 10.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
152 3 14.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
153 6 11.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
154 5 18.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
155 7 16.00 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Krynica A Liczone do rankingu
156 13 11.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
157 15 10.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
158 11 12.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
159 15 10.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
160 3 7.50 Zawody obozowe - gigant San Candido C Liczone do rankingu
161 10 13.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
162 15 10.50 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
163 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
164 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
165 6 17.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
166 12 12.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
167 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
168 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
169 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
170 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
171 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
172 4 20.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
173 1 18.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
174 1 18.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
175 1 26.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
176 6 17.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
177 1 18.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
178 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
179 3 14.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
180 2 16.00 03 - WOM - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
181 1 18.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
182 3 14.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
183 3 14.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
184 4 20.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
185 2 23.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
186 4 20.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankingu
187 5 18.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
188 2 16.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
189 3 14.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
190 9 14.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
191 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankingu
192 3 21.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
193 5 18.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
194 3 14.50 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
195 2 16.00 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
196 1 18.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
197 2 23.50 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
198 1 26.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankingu
199 2 23.50 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica A Liczone do rankingu
200 2 23.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
201 1 10.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
202 2 23.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
203 2 16.00 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankingu
204 dnf 0.00 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
205 1 26.00 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankingu
206 1 26.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
207 6 11.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
208 3 14.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
209 7 10.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
210 6 17.00 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
211 4 20.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
212 1 18.00 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankingu
213 9 14.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
214 3 21.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
215 8 9.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
216 3 21.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
217 9 14.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
218 3 7.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
219 1 10.00 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
220 4 20.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
221 7 16.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
222 2 16.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankingu
223 4 3.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
224 4 7.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
225 3 3.50 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
226 8 9.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
227 4 13.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
228 12 6.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
229 13 11.50 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
230 1 26.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
231 2 23.50 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankingu
232 19 8.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
233 5 18.50 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
234 1 10.00 05- Przedszkole Narciarskie II - Basieńka Zakopane C Liczone do rankingu
235 2 16.00 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
236 7 10.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankingu
237 23 7.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankingu
238 1 10.00 04-Obóz Pinzolo - gigant Pinzolo C Liczone do rankingu
239 18 9.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
240 14 11.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
241 1 10.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
242 2 16.00 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
243 9 8.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
244 23 7.00 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
245 2 23.50 A63-Ogólnopolskie Zawody Przedszkolaków - gigant Zakopane A Liczone do rankingu
246 1 26.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankingu
247 3 21.50 A71-Family Cup 2005 - Finał - gigant Zawoja A Liczone do rankingu
248 2 8.50 C15-Obóz 05 - Przedszkole Narciarskie I - Zakopane Zakopane C Liczone do rankingu
249 2 23.50 A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. Polana Szymoszkowa A Liczone do rankingu
250 35 5.50 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
251 3 7.50 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella,
Włochy
C Liczone do rankingu
252 23 7.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankingu
253 2 16.00 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
254 28 6.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
255 5 6.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankingu
256 2 16.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
257 3 14.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
258 25 6.50 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
259 28 6.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
260 1 26.00 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankingu
261 32 5.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankingu
262 2 8.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankingu
263 8 9.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
264 8 9.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
265 7 5.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankingu
266 5 12.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu