Bubieńczyk Aleksandra

Data wstąpienia
2011-10-05
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
2034.00
Liczba startów
145
Ranking-miejsce
20
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 2 16.00 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
6 15 10.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
7 13 11.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
8 17 9.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
9 16 10.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B Dwubój Slalomowy Szczawnica A Liczone do rankingu
10 17 9.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS II Szczawnica A Liczone do rankingu
11 21 7.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
12 dnf 0.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
13 21 0.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
14 8 15.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
15 10 13.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
16 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 dsq 0.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
25 16 10.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
26 15 10.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
27 12 12.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
28 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
29 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
30 18 9.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
31 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
32 20 8.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
33 18 9.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
34 11 12.50 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
35 13 11.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
36 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
37 5 18.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
38 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 5 12.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 dsq 0.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
48 8 15.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
49 9 14.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
50 7 16.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
51 11 12.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
52 dns 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
53 10 13.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
54 9 14.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
55 15 10.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
56 11 12.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
57 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
58 4 13.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
59 4 20.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
60 7 16.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
61 13 11.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
62 6 17.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
63 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
66 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73 17 9.50 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
74 23 7.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
75 8 15.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
76 16 10.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
77 13 11.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
78 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
85 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
87 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88
4
20.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
89
7
16.00 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
90
4
20.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
91 1 18.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92
6
17.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
93
3
21.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
94
6
17.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
95 21 7.50 XXVII Liga MOZN IV edycja Suche-Ski A Liczone do rankingu
96
4
20.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
97
1
10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
98 4 20.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
99 4 20.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
100
2
23.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
101
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
102
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
103
1
10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
104
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
105 2 16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
107
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
108
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
109 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
110 12 12.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
111
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
112 3 14.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
113 5 12.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
114
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
115
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
116
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
117
12
12.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
118
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
119
5
18.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
120
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
121
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
122
8
5.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
123 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
124
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
125
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
126
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
127
3
3.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
128
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
129
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
130
10
13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
131
15
10.50 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
132
14
11.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
133
10
13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
134
7
16.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
135
12
12.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
136
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
137
5
12.50 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankingu
138 7 10.50 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankingu
139 7 16.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
140 16 10.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
141 6 17.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
142 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
143 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
144 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
145 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
146 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
147 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
148 16 10.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
149 10 13.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
150 14 11.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
151 13 11.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
152 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
153 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
154 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
155 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
156 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
157 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
158 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
159 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu