Bryk Bernard

Rocznik: 2005
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2012-09-27
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
2303.00
Liczba startów
171
Ranking-miejsce
15
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
2 17 9.50 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
3 32 5.50 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
5 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 1 18.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 1 18.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 16 10.00 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
12 27 6.50 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
13 4 7.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
14 dsq 0.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
15 15 10.50 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
16 20 8.00 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
17 17 9.50 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
18 20 8.00 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
19 8 15.00 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
20 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 dsq 0.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 dsq 0.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 2 16.00 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 23 7.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
25 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
26 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 7 16.00 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
30 13 11.50 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
31 12 12.00 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
32 14 11.00 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
33 10 13.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
34 9 14.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
35 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
36 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
37 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
38 4 3.00 Zawody obozowe (sprawdzian) - Presolana - SL Presolana D Liczone do rankingu
39 7 16.00 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
40 11 12.50 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
41 12 12.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
42 15 10.50 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
43 10 13.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
44 7 16.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
45 18 9.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
46 12 12.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
47 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 11 7.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 6 11.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 5 12.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 4 13.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 8 9.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 4 13.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 41 5.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
56 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
57 25 6.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
58 dnf 0.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
59 39 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
60 35 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
61 33 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
62 41 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
63 39 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
64 45 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
65 31 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
66 18 4.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
67 8 9.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
68 5 18.50 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
69 24 7.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
70 34 5.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
71 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 4 20.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
81 17 9.50 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
82 4 20.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
83 13 11.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
84 4 20.00 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankingu
85 2 23.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
86 5 18.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
87 4 20.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
88 6 17.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
89 4 20.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
90 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
91 1 26.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
92 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
93 2 16.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
94 1 26.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
95 23 7.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
96 3 21.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
97 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
101 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
102 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
103 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
104 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
105 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106 12 12.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
107 10 13.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
108 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
109 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
110 13 11.50 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
111 22 7.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
112 11 12.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
113 7 16.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
114 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
115 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
116 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
117 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
118 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
119 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
121 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
122 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
123
1
18.00 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
124
1
18.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
125
1
26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
126
38
5.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
127
3
21.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
128
2
23.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
129
2
23.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
130
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
131
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
132
5
18.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
133
2
23.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
134
2
23.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
135
1
10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
136 1 26.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
137 1 26.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
138 dnf 0.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
139 1 26.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
140
20
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
141
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
142
1
10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
143
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
144
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
145
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
146 19 8.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
147
20
8.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
148
13
11.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
149
8
9.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
150
9
8.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
151
13
11.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
152
2
8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
153
8
9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
154
9
8.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
155
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
156
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
157
11
12.50 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
158
8
15.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
159
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
160
8
9.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
161 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
162
6
6.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
163
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
164
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
165
11
7.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
166
12
6.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
167
7
10.50 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankingu
168
3
21.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
169
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
170
7
16.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
171
5
12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
172
6
11.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
173
4
20.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
174
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
175
11
12.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
176
5
6.50 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankingu
177
8
15.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
178 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
179 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
180 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
181 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
182 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
183 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
184 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu