Nakwaski Michał

Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1268.50
Liczba startów
96
Ranking-miejsce
59

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
3 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 5 12.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 4 13.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 2 16.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 1 18.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 9 4.50 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
12 dnf 0.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
13 21 7.50 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
14 13 11.50 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
15 20 8.00 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
16 dnf 0.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
17 33 5.50 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
18 21 7.50 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
19 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
20 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
21 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
22 21 7.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
23 3 3.50 Zawody obozowe (sprawdzian) - Presolana - SL Presolana D Liczone do rankingu
24 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
25 20 8.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
26 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
27 8 9.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 6 11.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 22 3.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 17 4.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 11 12.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
36 1 18.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
37 3 21.50 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
38 3 21.50 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
39 4 20.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
40 1 26.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 1 26.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
42 4 20.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
43 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
44 3 14.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
45 5 18.50 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankingu
46 19 8.50 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
47 14 11.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
48 1 10.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
49 1 26.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
50 11 12.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
51 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 7 16.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
58 25 6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
59 23 7.00 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankingu
60 11 12.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
61 19 8.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
62 8 15.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
63 42 5.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
64 62 5.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
65 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
66 7 16.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
67 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
68 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
69 7 16.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
70 9 14.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
71 3 21.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
72 8 15.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
73 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
74 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
75 8 15.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
76 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 9 8.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
80 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 5 12.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
82 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83 14 5.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84 3 14.50 NPM IV eliminacja Suche B Liczone do rankingu
85 3 14.50 NPM IIIeliminacja Suche B Liczone do rankingu
86 16 10.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
87 34 5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
88 10 13.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
89 11 12.50 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
90 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
91 29 6.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
92 dnf 0.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
93 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
94 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
95 3 14.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
96 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
97 7 16.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
98 9 14.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
99 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
100 6 17.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
101 2 23.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
102 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
103 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
104 12 6.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
105 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
107 13 6.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu