Matejek Michał

Data wstąpienia
2011-09-03
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
726.00
Liczba startów
104
Ranking-miejsce
107

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 32 5.50 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
2 30 6.00 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
3 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 8 9.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 8 9.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 dnf 0.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
10 dnf 0.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
11 34 5.50 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
12 27 6.50 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
13 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 8 9.50 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
18 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
19 25 6.50 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
20 23 7.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
21 40 5.50 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
22 39 5.50 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
23 dsq 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
24 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
25 25 6.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
26 30 6.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
27 16 10.00 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
28 33 5.50 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
29 17 9.50 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
30 dnf 0.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
31 39 5.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
32 23 7.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
33 9 8.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 8 9.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 6 11.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 9 8.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 12 6.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 11 7.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 9 8.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 9 8.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 45 5.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
42 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
43 25 6.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
44 41 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
45 27 6.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
46 41 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
47 46 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
48 56 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
49 51 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
50 52 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
51 27 3.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
52 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
53 27 6.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
54 dsq 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
55 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 10 7.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 13 6.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 dsq 0.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 7 10.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62 10 7.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 14 11.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
64 32 5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
65 18 9.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
66 43 5.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
67 27 6.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
68 38 5.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
69 41 5.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
70 6 6.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
71 11 12.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
72 11 7.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
73 10 7.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
74 21 7.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
75 DSQ 0.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
76 20 8.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
77 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 13 6.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 13 6.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 15 5.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
81 14 5.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82 14 5.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
83 14 2.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
84 19 8.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
85 19 4.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86 16 4.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
87 26 3.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88 23 3.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89 14 5.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90 22 3.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
91 22 3.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92 14 5.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
93
29
6.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
94
18
9.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
95
19
8.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
96
22
3.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
97
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98
9
4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
99
21
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100
19
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
102
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
103
10
4.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
104
34
5.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
105 dsq 0.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
106
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
107
15
5.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
108 13 2.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
109 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
110
22
3.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
111
18
4.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
112
17
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113
25
6.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
114
8
9.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankingu
115
1
10.00 Zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankingu
116
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
117 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
118 12 6.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
119 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
121 2 8.50 Zawody obozowe - przedszkole III Zakopane C Liczone do rankingu
122 2 8.50 Zawody obozowe - ferie Isolaccia C Liczone do rankingu