1 |
17 |
9.50 |
XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Czorsztyn-Ski |
|
A |
Liczone do rankingu |
2 |
16 |
10.00 |
XXXV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Czorsztyn-Ski |
|
A |
Liczone do rankingu |
3 |
20 |
8.00 |
XXXV Liga MOZN - IX edycja - KR (gr 1-4); PSL (gr.5-6 11-12) |
Czorsztyn-Ski |
|
A |
Liczone do rankingu |
4 |
24 |
7.00 |
XXXV Liga MOZN - VI edycja - KR (gr 1-4); KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
5 |
25 |
6.50 |
XXXV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
6 |
15 |
10.50 |
XXXV Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
7 |
3 |
7.50 |
Zawody obozowe - Presolana - GS |
Presolana |
|
C |
Liczone do rankingu |
8 |
5 |
12.50 |
42 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
B |
Liczone do rankingu |
9 |
6 |
11.50 |
42 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Jurgów |
|
B |
Liczone do rankingu |
10 |
13 |
11.50 |
XXXV Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
11 |
24 |
7.00 |
XXXV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
12 |
13 |
11.50 |
XXXV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
13 |
4 |
13.50 |
XXI Warszawska Liga Narciarska - III ELIMINACJA - GS |
Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
14 |
4 |
13.50 |
XXI Warszawska Liga Narciarska - FINAŁ - GS, KOMBI RACE |
Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
15 |
15 |
10.50 |
XI Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
16 |
5 |
12.50 |
41 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
B |
Liczone do rankingu |
17 |
6 |
11.50 |
41 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Jurgów |
|
B |
Liczone do rankingu |
18 |
34 |
5.50 |
XXXIV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
19 |
26 |
6.50 |
XXXIV Liga MOZN - IV edycja - KR (gr 1-4); kolanówki (gr.5-6) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
20 |
3 |
7.50 |
Zawody obozowe - Presolana - GS |
Presolana |
|
C |
Liczone do rankingu |
21 |
22 |
7.00 |
XXXIV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
22 |
17 |
9.50 |
XXXIV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
23 |
11 |
7.00 |
XX Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
24 |
8 |
9.50 |
XX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
25 |
8 |
9.50 |
XX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
26 |
6 |
11.50 |
XX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
27 |
14 |
11.00 |
X Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
28 |
6 |
11.50 |
XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
B |
Liczone do rankingu |
29 |
6 |
11.50 |
XXXX Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Jurgów |
|
B |
Liczone do rankingu |
30 |
7 |
16.00 |
XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
31 |
14 |
11.00 |
XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
32 |
14 |
11.00 |
XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
33 |
10 |
13.00 |
XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
34 |
10 |
13.00 |
XXXIII Liga MOZN - II edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
35 |
8 |
15.00 |
XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
36 |
20 |
4.00 |
XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
B |
Liczone do rankingu |
37 |
6 |
11.50 |
XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
38 |
6 |
11.50 |
XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
39 |
5 |
12.50 |
XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
40 |
4 |
13.50 |
XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
41 |
22 |
7.00 |
XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
42 |
22 |
7.00 |
XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
43 |
2 |
8.50 |
Zawody obozowe - GS |
Presolana |
|
C |
Liczone do rankingu |
44 |
5 |
6.50 |
Puchar Krecika 2020 - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
C |
Liczone do rankingu |
45 |
1 |
18.00 |
XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
46 |
2 |
16.00 |
XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
47 |
dnf |
0.00 |
XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
48 |
1 |
18.00 |
XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |