Mączko Oskar

Data wstąpienia
2020-08-25
Data wygaśnięcia
2024-05-31
Rocznik
2015
Suma punktów
875.50
Liczba startów
50
Ranking-miejsce
137

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 3 14.50 43 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche B Liczone do rankingu
2 1 18.00 43 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS Suche B Liczone do rankingu
3 2 23.50 XXXVI Liga MOZN - VIII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
4 1 26.00 XXXVI Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Grapa SKI A Liczone do rankingu
5 6 17.00 XXXVI Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Grapa SKI A Liczone do rankingu
6 5 18.50 XXXVI Liga MOZN - IV edycja - Kombi race (gr.1-4) GS (gr.5-6 11-12) Grapa SKI A Liczone do rankingu
7 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
8 13 11.50 XXXVI Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Grapa SKI A Liczone do rankingu
9 2 23.50 XV OFLA 2023 MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI - GS, Kombi Race Grapa SKI A Liczone do rankingu
10 1 18.00 Mistrzostwa Warszawy w slalomie równoległym -PGS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 2 16.00 XXII Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race; Warszawska Olimpiada Młodzieży 2023 - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 2 16.00 XXII Warszawska Liga Narciarska - IV ELIMINACJA - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 1 18.00 XXII Warszawska Liga Narciarska - II ELIMINACJA - GS; Warszawska Olimpiada Młodzieży 2023 - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 1 18.00 XXII Warszawska Liga Narciarska - III ELIMINACJA - GS, Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 3 14.50 XXII Warszawska Liga Narciarska - I ELIMINACJA - MTSF AWF B Liczone do rankingu
16 2 23.50 XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Czorsztyn-Ski A Liczone do rankingu
17 3 21.50 XXXV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Czorsztyn-Ski A Liczone do rankingu
18 3 21.50 XXXV Liga MOZN - IX edycja - KR (gr 1-4); PSL (gr.5-6 11-12) Czorsztyn-Ski A Liczone do rankingu
19 4 20.00 XXXV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Litwinka A Liczone do rankingu
20 3 21.50 XXXV Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Litwinka A Liczone do rankingu
21 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
22 2 16.00 XI Puchar Reksia Bielsko-Biała B Liczone do rankingu
23 1 18.00 42 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche B Liczone do rankingu
24 1 18.00 42 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS Jurgów B Liczone do rankingu
25 1 26.00 XXXV Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
26 8 15.00 XXXV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
27 1 26.00 XXXV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
28 1 18.00 XXI Warszawska Liga Narciarska - FINAŁ - GS, KOMBI RACE Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 1 18.00 XXI Warszawska Liga Narciarska - III ELIMINACJA - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 1 18.00 XXI WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - I ELIMINACJA - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 1 18.00 XXI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 2 23.50 XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
33 1 10.00 Zawody przedszkole HeroSki Liptakówka Zakopane C Liczone do rankingu
34 13 11.50 XXXIV Liga MOZN - VII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Litwinka A Liczone do rankingu
35 11 12.50 XXXIV Liga MOZN - VI edycja - KR (gr 1-4) Litwinka A Liczone do rankingu
36 2 23.50 XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
37 1 26.00 XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS Nosal A Liczone do rankingu
38 1 10.00 Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane C Liczone do rankingu
39 2 16.00 XX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 1 18.00 XX Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 1 18.00 XX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 1 18.00 XX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 22 7.00 X Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS Suche A Liczone do rankingu
44 1 10.00 Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane C Liczone do rankingu
45 1 26.00 X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS Murzasichle A Liczone do rankingu
46 3 21.50 X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
47 1 10.00 Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane C Liczone do rankingu
48 2 23.50 X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS Nosal A Liczone do rankingu
49 1 10.00 Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane C Liczone do rankingu
50 1 10.00 Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane C Liczone do rankingu