Macyszyn Alicja

Data wstąpienia
2014-09-10
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2007
Suma punktów
1465.50
Liczba startów
108
Ranking-miejsce
44

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 5 18.50 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
3 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 1 18.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 1 18.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 9 14.00 Mistrzostwa Polski Młodzików - kombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
10 7 16.00 Mistrzostwa Polski Młodzików - SL Szczyrk A Liczone do rankingu
11 6 17.00 Mistrzostwa Polski Młodzików - GS Szczyrk A Liczone do rankingu
12 11 12.50 Mistrzostwa Polski Młodzików - SG Szczyrk A Liczone do rankingu
13 dsq 0.00 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
14 14 11.00 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
15 3 7.50 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
16 dsq 0.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
17 14 11.00 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
18 18 9.00 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
19 20 8.00 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
20 8 15.00 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
21 17 9.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
22 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
23 dnf 0.00 Kidstrophy - GS Zauchensee A Liczone do rankingu
24 10 13.00 Kidstrophy - kombi race Zauchensee A Liczone do rankingu
25 1 18.00 XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał A.Ziemilskiego - GS Jurgów B Liczone do rankingu
26 dnf 0.00 XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Suche A Liczone do rankingu
27 17 9.50 XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche A Liczone do rankingu
28 16 10.00 XXXI LIGA MOZN - XI eliminacja - kombinacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
29 25 6.50 XXXI Liga MOZN - X eliminacja - Puchar Krakowa - SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
30 8 15.00 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
31 10 13.00 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 9 14.00 XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce A Liczone do rankingu
33 1 26.00 XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja A Liczone do rankingu
34 dnf 0.00 XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja B Liczone do rankingu
35 8 15.00 XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów A Liczone do rankingu
36 8 15.00 XXXI Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
37 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
38 2 4.00 Zawody obozowe (sprawdzian) - Presolana - SL Presolana D Liczone do rankingu
39 6 17.00 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
40 1 26.00 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 17 4.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 dsq 0.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 11 12.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
48 3 14.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
49 12 12.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
50 13 11.50 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
51 10 13.00 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
52 6 17.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
53 7 16.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
54 7 16.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
55 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
56 dsq 0.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
57 6 11.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
58 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
59 11 12.50 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
60 15 10.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
61 11 12.50 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
62 10 13.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
63 1 10.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
64 7 16.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
65 6 17.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
66 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 1 10.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
69 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71 10 13.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
72 6 17.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
73 5 18.50 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankingu
74 4 20.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
75 3 21.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
76 5 18.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
77 10 13.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
78 6 17.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
79 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
80 7 16.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
81 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
82 2 16.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
83 1 26.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
84 1 26.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
85 2 23.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
86 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
87 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
88 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
93 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95 15 10.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
96 15 10.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
97 12 12.00 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
98 23 7.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
99 13 11.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
100 10 13.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
101 19 8.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
102 9 8.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
103 8 9.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
104 1 10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankingu
105 19 8.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
106 20 8.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
107 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
108 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
109 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
110 13 6.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
111 10 7.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
112 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113
20
8.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
114
13
6.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
115
23
7.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
116
2
8.50 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
117
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
118
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
119
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120 dsq 0.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu