Lutoborska Katarzyna

Data wstąpienia
2004-01-24
Data wygaśnięcia
2012-05-31
Rocznik
1998
Suma punktów
525.50
Liczba startów
55
Ranking-miejsce
143

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankingu
2 19 8.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
3 20 8.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
4 4 7.00 Zawody obozowe - gigant San Candido C Liczone do rankingu
5 16 10.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
6 17 9.50 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
7 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 5 12.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
13 24 7.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
14 21 7.50 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankingu
15 3 7.50 06 - zawody obozowe San
Candido
C Liczone do rankingu
16 29 6.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankingu
17 27 6.50 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankingu
18 31 5.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankingu
19 23 7.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
20 24 7.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
21 27 6.50 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
22 19 8.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
23 5 6.50 02 - zawody obozowe - slalom Hintertux C Liczone do rankingu
24 4 13.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 4 13.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 5 12.50 03 - WOM - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 4 13.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 10 13.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankingu
29 18 9.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
30 17 9.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
31 3 7.50 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankingu
32 17 9.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
33 11 12.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
34 17 9.50 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankingu
35 22 7.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
36 11 7.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
37 8 15.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
38 8 15.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
39 4 7.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
40 5 6.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
41 7 2.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
42 6 6.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
43 4 3.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
44 5 12.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankingu
45 15 10.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankingu
46 4 7.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
47 17 9.50 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
48 2 8.50 02-Obóz Sylwestrowy - gigant Nowy
Targ
C Liczone do rankingu
49 4 7.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
50 3 14.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 6 17.00 A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. Polana Szymoszkowa A Liczone do rankingu
52 31 5.50 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
53 4 7.00 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella,
Włochy
C Liczone do rankingu
54 5 12.50 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
55 dnf 0.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
56 6 11.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu