Lewiński Franciszek

Data wstąpienia
2013-09-11
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2009
Suma punktów
452.50
Liczba startów
50
Ranking-miejsce
156

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 28 6.00 XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
2 36 5.50 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
3 37 5.50 XXXII Liga MOZN - XI edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) Suche A Liczone do rankingu
4 53 5.50 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
5 45 5.50 XXXII Liga MOZN - VII edycja kolanówki (gr.5-6), SL (gr.11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
6 2 8.50 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
7 47 5.50 XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
8 42 5.50 XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
9 40 5.50 XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.1-6) Kluszkowce A Liczone do rankingu
10 23 7.00 XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Suche A Liczone do rankingu
11 36 5.50 XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche A Liczone do rankingu
12 54 5.50 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
13 31 5.50 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
14 54 5.50 XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce A Liczone do rankingu
15 30 6.00 XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
16 37 5.50 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
17 17 9.50 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
18 2 16.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
19 27 6.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
20 44 5.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
21 2 23.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
22 31 5.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
23 8 9.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
24 9 8.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
25 2 8.50 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
26 4 20.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
27 35 5.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
28 10 13.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
29 6 17.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
30 6 17.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
31 11 12.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 dsq 0.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
33 7 16.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
34 11 7.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
35 6 17.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
36 7 16.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
37 10 13.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
38 4 20.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
39 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
40 18 4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
41 16 4.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
42 4 7.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankingu
43 18 9.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
44 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 14 5.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 15 5.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 12 6.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 16 10.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
51
2
8.50 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
52 1 10.00 Zawody obozowe - przedszkole - GS Zakopane C Liczone do rankingu