Kuder Mateusz

Data wstąpienia
2006-09-20
Data wygaśnięcia
2009-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
321.00
Liczba startów
32
Ranking-miejsce
188

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 5 18.50 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
2 3 21.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
3 6 17.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
5 6 17.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
6 20 8.00 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
7 13 11.50 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankingu
8 4 13.50 09 - WOM - sl.carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 7 10.50 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 22 7.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
11 15 10.50 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankingu
12 15 10.50 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
13 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
14 16 10.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
15 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankingu
16 20 8.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
17 24 7.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
18 6 11.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
19 2 16.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
20 6 11.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
21 20 8.00 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
22 17 9.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
23 15 5.00 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankingu
24 20 8.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
25 8 9.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
26 17 9.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
27 20 8.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
28 5 6.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
29 4 7.00 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
30 18 9.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
31 15 10.50 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
32 6 11.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankingu
33 11 2.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
34 8 5.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
35 6 2.50 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu