Kostyra Joanna

Data wstąpienia
2015-12-01
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1393.50
Liczba startów
87
Ranking-miejsce
50

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 8 15.00 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
3 27 6.50 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
5 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 dsq 0.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 1 18.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 3 14.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 1 26.00 Mistrzostwa Polski Młodzików - kombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
11 2 23.50 Mistrzostwa Polski Młodzików - SL Szczyrk A Liczone do rankingu
12 3 21.50 Mistrzostwa Polski Młodzików - GS Szczyrk A Liczone do rankingu
13 1 26.00 Mistrzostwa Polski Młodzików - SG Szczyrk A Liczone do rankingu
14 5 18.50 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
15 16 10.00 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
16 9 14.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
17 4 20.00 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
18 dnf 0.00 Interkriterium Vrátna SL Vratna F Liczone do rankingu
19 3 28.50 INTERKRITERIUM VRÁTNA GS Vratna F Liczone do rankingu
20 4 20.00 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
21 6 17.00 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
22 1 26.00 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
23 5 18.50 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
24 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 1 18.00 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 6 17.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
29 3 21.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
30 15 10.50 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
31 21 7.50 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
32 16 10.00 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
33 23 7.00 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
34 8 15.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
35 9 14.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
36 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
37 13 11.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
38 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
39 1 5.00 Zawody obozowe (sprawdzian) - Presolana - SL Presolana D Liczone do rankingu
40 7 16.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
41 16 10.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
42 20 8.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
43 29 6.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
44 27 6.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
45 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
46 12 6.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 5 12.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 4 13.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 4 13.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 dnf 0.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
51 2 23.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
52 2 16.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
53 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
54 3 21.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
55 2 23.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
56 3 21.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
57 6 17.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
58 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
59 2 16.00 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
60 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
61 16 10.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
62 3 21.50 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
63 16 10.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
64 dnf 0.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
65 5 18.50 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
66 5 18.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
67 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71 4 7.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
72 14 11.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
73 14 11.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
74 6 6.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
75 6 17.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
76 4 13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
77 5 12.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
78 7 16.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
79 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
80 7 16.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
81 7 16.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
82 10 13.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
83 8 15.00 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
84 5 18.50 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
85 2 23.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
86 4 20.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
87 2 23.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
88 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
89 2 16.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
90 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
91 3 21.50 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
92 2 23.50 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
93 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
94 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
95 2 23.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
96 3 21.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu