Kaczyńska (Traczyńska) Magdalena

Data wstąpienia
2017-08-22
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2010
Suma punktów
407.50
Liczba startów
41
Ranking-miejsce
166

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 27 3.00 XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce B Liczone do rankingu
2 15 5.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 15 5.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 12 6.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 12 6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 11 7.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 12 6.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 27 6.50 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
9 dsq 0.00 XI Zawody Dzieci o Puchar PZN -GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
10 16 4.50 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Czorsztyn Ski B Liczone do rankingu
11 18 9.00 XXXII Liga MOZN - IX edycja Kombi Race (gr.1-4), PSL (gr. 5-6; 11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
12 33 5.50 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
13 2 8.50 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
14 dsq 0.00 XXXII Liga MOZN - V edycja GS (gr.1-4) Jurgów A Liczone do rankingu
15 18 9.00 XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
16 26 6.50 XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
17 20 8.00 XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.1-6) Kluszkowce A Liczone do rankingu
18 2 16.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 3 14.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 3 14.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 3 14.50 XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 32 5.50 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
23 21 7.50 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
24 32 5.50 XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce A Liczone do rankingu
25 27 6.50 XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
26 23 7.00 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
27 7 16.00 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
28 17 4.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 15 5.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 8 15.00 VII Puchar Reksia Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
31 12 12.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 13 11.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
33 3 14.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
34 6 17.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
35 14 11.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
36 1 26.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
37 12 12.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
38 3 14.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
39 5 12.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
40 11 12.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
41 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 1 10.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu