Jarnuszkiewicz Antonina
Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2008-09-30
Rocznik
1994
Suma punktów
1173.00
Liczba startów
79
Ranking-miejsce
63
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 | 10.50 | 33 - OOM junior młodszy - gigant | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
2 | dnf | 0.00 | 32 - OOM junior młodszy - slalom | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
3 | 9 | 14.00 | 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
4 | 17 | 9.50 | 30 - OOM junior młodszy - supergigant | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
5 | 19 | 8.50 | 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
6 | 11 | 12.50 | 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
7 | 6 | 17.00 | 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
8 | dnf | 0.00 | 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
9 | 14 | 11.00 | 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
10 | dnf | 0.00 | 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
11 | 25 | 6.50 | 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
12 | dnf | 0.00 | 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
13 | 4 | 13.50 | 07-NPW - IV - gigant | Białka- Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
14 | 3 | 14.50 | 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant | Kasprowy Wierch | B | Liczone do rankingu | |
15 | 4 | 13.50 | 06-NPW - III - gigant | Białka- Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
16 | 6 | 17.00 | 18-Mistrzostwa WOZN - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
17 | 10 | 13.00 | 17-Mistrzostwa WOZN - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
18 | 5 | 18.50 | 16-Puchar Rossignola - slalom | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
19 | 7 | 16.00 | 15-Puchar Rossignola - slalom | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
20 | 10 | 13.00 | 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
21 | 4 | 20.00 | 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
22 | 4 | 13.50 | 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I | Bełchatów | B | Liczone do rankingu | |
23 | 1 | 18.00 | 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II | Bełchatów | B | Liczone do rankingu | |
24 | 3 | 14.50 | 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom | Bełchatów | B | Liczone do rankingu | |
25 | 11 | 12.50 | 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
26 | 11 | 12.50 | 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant | Szczyrk | A | Liczone do rankingu | |
27 | 17 | 15.00 | 02-Zawody FIS Ricky - gigant | Ricky | F | Liczone do rankingu | |
28 | dnf | 0.00 | 01-Zawody FIS Ricky - slalom | Ricky | F | Liczone do rankingu | |
29 | 6 | 17.00 | 10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom | Bystre | A | Liczone do rankingu | |
30 | 2 | 23.50 | 09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom | Bystre | A | Liczone do rankingu | |
31 | 6 | 17.00 | 08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
32 | 5 | 18.50 | 07-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
33 | 12 | 12.00 | 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant | Jaworzyna | A | Liczone do rankingu | |
34 | 7 | 16.00 | 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom | Słotwiny | A | Liczone do rankingu | |
35 | 9 | 14.00 | 04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
36 | 7 | 16.00 | 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
37 | 5 | 18.50 | 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
38 | 5 | 18.50 | 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
39 | 4 | 7.00 | 01-Obóz Maso Corto I - gigant | Maso Corto |
C | Liczone do rankingu | |
40 | 4 | 13.50 | B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
41 | dnf | 0.00 | B04-NPW - IV - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
42 | 1 | 18.00 | B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
43 | 12 | 6.50 | B03-NPW - III - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
44 | dnf | 0.00 | A56-Liga Zakopiańska VI - gigant | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
45 | 5 | 18.50 | A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
46 | 2 | 23.50 | A55-Liga Zakopiańska V - gigant | Małe Ciche |
A | Liczone do rankingu | |
47 | 1 | 10.00 | C01-Religa Cup - gigant | Szczęśliwice | C | Liczone do rankingu | |
48 | 8 | 15.00 | A54-Liga Zakopiańska IV - gigant | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
49 | 1 | 10.00 | C13-Obóz 03 - Tonale - gigant | Tonale, Włochy |
C | Liczone do rankingu | |
50 | 2 | 23.50 | A53-Liga Zakopiańska - III - gigant | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
51 | 1 | 18.00 | B02-NPW - II - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
52 | 1 | 18.00 | B01-NPW - I - gigant | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
53 | 3 | 21.50 | A52-Liga Zakopiańska - II - gigant | Nowy Targ |
A | Liczone do rankingu | |
54 | 2 | 16.00 | B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
55 | dnf | 0.00 | A51-Liga Zakopiańska - I - gigant | Białka Tatrzańska |
A | Liczone do rankingu | |
56 | 1 | 10.00 | C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
57 | 1 | 18.00 | B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
58 | 1 | 18.00 | B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
59 | 8 | 15.00 | Liga Zakopiańska VI eliminacja | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
60 | 8 | 15.00 | Liga Zakopiańska V eliminacja | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
61 | 2 | 16.00 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
62 | 1 | 18.00 | III NPW | Zakopane Harenda | B | Liczone do rankingu | |
63 | 2 | 16.00 | Finał Family Cup 2004 | Niedzica | B | Liczone do rankingu | |
64 | 14 | 11.00 | Liga Zakopiańska IV eliminacja | Białka Tatrzańska |
A | Liczone do rankingu | |
65 | 4 | 13.50 | I NPW | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
66 | 10 | 13.00 | Liga Zakopiańska - III eliminacja | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
67 | 3 | 7.50 | Presolana | Presolana Włochy | C | Liczone do rankingu | |
68 | 3 | 7.50 | Religa CUP 2004 | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
69 | 2 | 8.50 | Family CUP 2004 | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
70 | 6 | 17.00 | Liga Zakopiańska II eliminacja | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
71 | 7 | 16.00 | Liga Zakopiańska - I eliminacja | Białka Tatrzańska |
A | Liczone do rankingu | |
72 | 4 | 13.50 | III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
73 | 4 | 13.50 | II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
74 | 3 | 7.50 | Maso Corto obóz | Maso Corto | C | Liczone do rankingu | |
75 | 3 | 21.50 | XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja | Białka Tatrzańska |
A | Liczone do rankingu | |
76 | 3 | 14.50 | I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
77 | 3 | 21.50 | XXVI Liga Zakopiańska - Finał | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
78 | 3 | 21.50 | XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
79 | 2 | 23.50 | Koziołek Matołek 2003 | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
80 | 2 | 16.00 | NPW "DeSki" I eliminacja | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
81 | 1 | 10.00 | Presolana 2003 Slalom | Presolana Włochy |
C | Liczone do rankingu | |
82 | 1 | 10.00 | Presolana 2003 | Presolana Włochy | C | Liczone do rankingu | |
83 | 2 | 23.50 | XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
84 | 1 | 10.00 | Krompachy 2003 | Słowacja | C | Liczone do rankingu | |
85 | 2 | 16.00 | II eliminacja Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
86 | 1 | 10.00 | Maso Corto Ijesień 2002 | Maso Corto |
C | Liczone do rankingu | |
87 | 2 | 16.00 | I elim. Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu |