Gełeta Maja

Data wstąpienia
2014-09-24
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2008
Suma punktów
800.00
Liczba startów
68
Ranking-miejsce
97

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dsq 0.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 4 13.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 15 10.50 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
5 9 14.00 XXXII Liga MOZN - XI edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) Suche A Liczone do rankingu
6 dsq 0.00 XI Zawody Dzieci o Puchar PZN -GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
7 2 16.00 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Czorsztyn Ski B Liczone do rankingu
8 15 10.50 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
9 5 18.50 XXXII Liga MOZN - VII edycja kolanówki (gr.5-6), SL (gr.11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
10 1 10.00 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
11 1 10.00 Puchar Krecika 2020 - GS CSN Szczęśliwice C Liczone do rankingu
12 12 12.00 XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
13 11 12.50 XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
14 7 16.00 XXXII Liga MOZN - I edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
15 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 1 18.00 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 3 14.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 3 14.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 2 16.00 XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 2 16.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 dnf 0.00 XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał A.Ziemilskiego - GS Jurgów B Liczone do rankingu
22 19 8.50 XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Suche A Liczone do rankingu
23 26 6.50 XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche A Liczone do rankingu
24 dsq 0.00 XXXI LIGA MOZN - XI eliminacja - kombinacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
25 dsq 0.00 XXXI Liga MOZN - X eliminacja - Puchar Krakowa - SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
26 20 8.00 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
27 15 10.50 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
28 15 10.50 XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów A Liczone do rankingu
29 19 8.50 XXXI Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
30 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
31 12 12.00 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 dnf 0.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
37 dsq 0.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 1 10.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
42 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 12 12.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
45 14 11.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
46 24 7.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
47 21 7.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
48 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
49 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
50 9 8.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
51 8 15.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
52 12 12.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
53 18 9.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
54 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
59 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 10 7.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 1 10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankingu
62 6 17.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
63 6 17.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
64 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
67 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71 13 11.50 Koziołek Matołek Polana Szymoszkowa A Liczone do rankingu
72
13
11.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
73
11
12.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
74
14
11.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
75
12
6.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
76
14
5.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
77
6
6.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
78
13
6.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79
dsq
0.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu