Dybała Antonina

Data wstąpienia
2002-09-10
Data wygaśnięcia
2009-05-31
Rocznik
1997
Suma punktów
598.00
Liczba startów
48
Ranking-miejsce
131

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankingu
2 4 13.50 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
3 3 14.50 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
4 3 14.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
5 5 18.50 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
6 10 13.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankingu
7 2 23.50 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica A Liczone do rankingu
8 1 10.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
9 5 18.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
10 13 11.50 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankingu
11 5 18.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
12 7 10.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 19 8.50 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
14 27 6.50 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
15 9 8.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
16 25 6.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
17 21 7.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
18 5 6.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
19 2 8.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
20 22 7.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
21 6 2.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
22 3 7.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
23 3 3.50 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
24 dnf 0.00 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
25 1 18.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
26 9 8.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
27 6 17.00 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
28 10 13.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
29 25 6.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
30 6 17.00 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
31 4 13.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
32 7 10.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
33 2 23.50 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
34 1 18.00 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankingu
35 12 12.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankingu
36 1 10.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
37 3 21.50 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
38 6 11.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 9 14.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankingu
40 2 23.50 A71-Family Cup 2005 - Finał - gigant Zawoja A Liczone do rankingu
41 5 6.50 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella,
Włochy
C Liczone do rankingu
42 1 18.00 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
43 8 9.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
44 9 14.00 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankingu
45 3 7.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankingu
46 16 1.00 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
47 1 18.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
48 1 18.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
49 1 18.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu