Czerwiński Karol

Data wstąpienia
2017-09-11
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
329.50
Liczba startów
28
Ranking-miejsce
186

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
2 23 7.00 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
3 22 7.00 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
5 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 6 11.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 5 12.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 22 7.00 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
12 34 5.50 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
13 7 5.50 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
14 dsq 0.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
15 dsq 0.00 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
16 20 8.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
17 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
18 3 14.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 2 16.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 3 14.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 1 18.00 XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 28 6.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
23 19 8.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
24 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 7 10.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 4 13.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu