Borkowski Maciej

Data wstąpienia
2017-09-09
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
331.50
Liczba startów
42
Ranking-miejsce
184

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 24 7.00 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
2 32 5.50 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
3 14 2.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
4 34 5.50 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
6 dnf 0.00 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
7 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
8 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
9 2 16.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 3 14.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 2 16.00 XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 4 13.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 dsq 0.00 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
14 27 6.50 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
15 25 6.50 XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja A Liczone do rankingu
16 5 12.50 XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja B Liczone do rankingu
17 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
18 dsq 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
19 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
20 32 5.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
21 25 6.50 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
22 dnf 0.00 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
23 dnf 0.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
24 27 6.50 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
25 dnf 0.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
26 53 5.50 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
27 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
28 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
29 12 6.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 10 7.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 12 6.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 17 4.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 14 5.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 18 4.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 20 8.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
36 9 8.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
37 50 5.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
38 26 6.50 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
39 21 7.50 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
40 23 7.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 41 5.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 8 15.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
43 31 5.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
44 12 6.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
45 11 7.00 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
46 9 14.00 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankingu
47 40 5.50 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
48 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
49 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
50 57 5.50 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
51 10 13.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
52 39 5.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
53 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 12 6.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 dsq 0.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 10 7.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 11 7.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu