Serdecznie zapraszamy do udziału w treningach ogólnorozwojowych i narciarskich po przerwie wakacyjnej, które wznawiamy tuż po rozpoczęciu roku szkolnego
W piątek poza podziałem na pokoje, rozpakowaniem, poznaniem ośrodka czekała nas tylko kąpiel w jeziorze (co przy ponad 30 stopniowym upale nie dziwi). Wszyscy byli zachwyceni poza
Po obfitym śniadaniu ruszyliśmy na podbój Suwalszczyzny. Zaczęliśmy od północnej części Wigier i dalej na północ nad Jezioro Krzywe. Trasa prowadziła przez przepiękne lasy