Zawody

Lp. Klasa Miejsce zawodów Data rozpoczęcia Grupy wiekowe
1 A Kidstrophy - GS Zauchensee Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi
2 A Kidstrophy - kombi race Zauchensee Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi
3 B XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał A.Ziemilskiego - GS Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
4 B XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał Janka i Grześka - GS Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
5 A XXXI Liga MOZN - kombi race / GS Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
6 A MPP Finał GS Ustrzyki Dolne Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
7 A XXXI Liga MOZN - Puchar Krakowa - GS Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
8 A MPP Finał SL Ustrzyki Dolne Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
9 A XXXI Liga MOZN - Mistrzostwa MOZN - SL Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
10 A VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
11 A MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
12 A MPP Puchar czarnej Góry GS Czarna Góra Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
13 A XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
14 A XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
15 B XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
16 A MPP WKN SL Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
17 A MPP WKN SL Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
18 A XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
19 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
20 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B Dwubój Slalomowy Szczawnica Junior Młodszy | Starsi
21 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS II Szczawnica Junior Młodszy | Starsi
22 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
23 A XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
24 FIS University - SL Vysna Boca, SVK Junior
25 FIS University - GS Vysna Boca, SVK Junior
26 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
27 A XXXI Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
28 C Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy
29 D Zawody obozowe (sprawdzian) - Presolana - SL Presolana Młodzik | Starsi
30 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL Krynica Junior
31 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS Krynica Junior
32 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG Krynica Junior
33 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja Krynica Junior
34 A XXXI Liga MOZN - III eliminacja SL Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
35 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
36 FIS University Bila v Beskydech, CZE Junior
37 A MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
38 A XXXI Liga MOZN - II eliminacja GS Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
39 A MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
40 FIS FIS Qualifications - SL Szczawnica, POL Junior
41 FIS National Championships - SL Szczawnica, POL Junior
42 F Interkriterium Vrátna SL Vratna Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
43 FIS National Championships - GS Szczawnica, POL Junior
44 A MPP Head Cup SL Rytro Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
45 FIS FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE Junior
46 A MPP Head Cup GS Rytro Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
47 A XLII liga zakopiańska I eliminacja Zakopane Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
48 A VIII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Nosal Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
49 FIS FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE Junior
50 FIS FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE Junior
51 FIS FIS Race - GS Krynica, POL Junior
52 FIS FIS Race - GS Krynica, POL Junior
53 A XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
54 A MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
55 FIS National Junior Race - GS Kouty, nad Desnou, CZE Junior
56 A MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
57 FIS National Junior Race - SL Kouty, nad Desnou, CZE Junior
58 A MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
59 A MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
60 FIS FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL Junior
61 FIS FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL Junior
62 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
63 A Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
64 FIS National Junior Race - SL Sulden am Ortler, ITA Junior
65 B XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
66 B XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
67 FIS National Junior Race - SL Sulden am Ortler, ITA Junior
68 B XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
69 B XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
70 FIS National Junior Race - SL Pfeders, ITA Junior
71 B XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior
72 B XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice Dzieci Starsze | Młodsi
73 B XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
74 B XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
75 B XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Starsi