Zawody

Lp. Klasa Miejsce zawodów Data rozpoczęcia Grupy wiekowe
1 F Abetone SL Abetone Młodzik | starsi | Junior Młodszy
2 F Abetone GS Abetone Młodzik | starsi | Junior Młodszy
3 FIS FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE Krasnale | starsi | Junior
4 FIS FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE Krasnale | starsi | Junior
5 FIS FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE Krasnale | starsi | Junior
6 FIS FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE Krasnale | starsi | Junior
7 FIS FIS Race - SL Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL Krasnale | starsi | Junior
8 FIS FIS Race - SL Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL Krasnale | starsi | Junior
9 A VII Puchar Reksia Białka Tatrzańska Dzieci | Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
10 FIS FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL Krasnale | starsi | Junior
11 FIS FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL Krasnale | starsi | Junior
12 FIS University Race - GS Bila v Beskydech, CZE Krasnale | starsi | Junior
13 FIS University Race - SL Bila v Beskydech, CZE Krasnale | starsi | Junior
14 B XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice Junior | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
15 B XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
16 B XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
17 B XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice Junior | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
18 B XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
19 B XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice Junior | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
20 B Warszawska Liga Alpejska GS I CSN Szczęśliwice młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
21 B XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior
22 B Warszawska Liga Alpejska GS II CSN Szczęśliwice młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
23 B XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior
24 B XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior
25 A VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Czarna Góra Koziniec Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
26 B Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
27 B Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
28 A MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie Młodzik | starsi | Junior Młodszy
29 A MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie Młodzik | starsi | Junior Młodszy
30 FIS FIS Race - SL Devils Glen, ON CAN Krasnale | starsi | Junior
31 F Folgaria - Fondo Grande GS Folgaria Młodzik | starsi | Junior Młodszy
32 F Folgaria - Fondo Grande SL Folgaria Młodzik | starsi | Junior Młodszy
33 A XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
34 A VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Harenda Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
35 B Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
36 B Narciarski Puchar Mazowsza IV eliminacja GS Jurgów Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
37 A XXX Liga MOZN - III eliminacja KR Jurgów młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci
38 A XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
39 A XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów Dzieci | młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
40 A XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów Dzieci | młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
41 A XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
42 B Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
43 C Zawody obozowe Basieńka Kaniówka Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
44 C Zawody obozowe Basieńka Kaniówka Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
45 C Zawody obozowe Basieńka Kaniówka Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
46 C Zawody obozowe Basieńka Kaniówka Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
47 C Zawody obozowe Basieńka Kaniówka Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
48 A Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Kluszkowce Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
49 A Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
50 A Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
51 A VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce Dzieci | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | starsi
52 A XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
53 A XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
54 A XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy
55 A XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
56 A XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce Dzieci | młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
57 A XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
58 A Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska Młodzik | starsi | Junior Młodszy
59 A MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska Młodzik | starsi | Junior Młodszy
60 A MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska Młodzik | starsi | Junior Młodszy
61 FIS FIS Race - GS Krynica, POL Krasnale | starsi | Junior
62 FIS FIS Race - GS Krynica, POL Krasnale | starsi | Junior
63 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS Laworta Ustrzyki, POL Krasnale | starsi | Junior
64 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL Laworta Ustrzyki, POL Krasnale | starsi | Junior
65 FIS FIS Race - SL Mala Moravka, CZE Krasnale | starsi | Junior
66 FIS FIS Race - SL Mala Moravka, CZE Krasnale | starsi | Junior
67 FIS FIS Race - GS Mount Sunapee Resort, USA Krasnale | starsi | Junior
68 A VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Nosal Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
69 FIS FIS Race - GS Pec pod Snezkou, CZE Krasnale | starsi | Junior
70 FIS FIS Race - GS Pec pod Snezkou, CZE Krasnale | starsi | Senior
71 C Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
72 FIS University Race - SL Proctor Ski Area, USA Krasnale | starsi | Junior
73 FIS University Race - SL Proctor Ski Area, USA Krasnale | starsi | Junior
74 F Interkriterium Ricky SL Ricky v Orlickych horach Młodzik | starsi | Junior Młodszy
75 F Interkriterium Ricky GS Ricky v Orlickych horach Młodzik | starsi | Junior Młodszy
76 FIS Citizen - SL Spindleruv Mlyn, CZE Krasnale | starsi | Junior
77 FIS Citizen - SL Spindleruv Mlyn, CZE Krasnale | starsi | Junior
78 FIS National Junior Race - SL Stowe Mountain Resort, USA Krasnale | starsi | Junior
79 FIS FIS Race - SL Stowe Mountain Resort, USA Krasnale | starsi | Junior
80 FIS FIS Race - SL Stowe Mountain Resort, USA Krasnale | starsi | Junior
81 FIS FIS Race - GS Strbske Pleso, SVK Krasnale | starsi | Junior
82 FIS FIS Race - GS Strbske Pleso, SVK Krasnale | starsi | Junior
83 FIS FIS Race - SL Strbske Pleso, SVK Krasnale | starsi | Junior
84 FIS FIS Race - SL Strbske Pleso, SVK Krasnale | starsi | Junior
85 C Zawody obozowe GS Stubai młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
86 A XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche Dzieci | młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
87 A MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche Młodzik | starsi | Junior Młodszy
88 A MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
89 B XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
90 A MPP - HEAD CUP - SL Suche Młodzik | starsi | Junior Młodszy
91 A MPP - HEAD CUP - SL Suche Młodzik | starsi | Junior Młodszy
92 A XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
93 A XXX Liga MOZN - II eliminacja GS Suche Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
94 FIS National Championships - Alpine combined Szczyrk, POL Krasnale | starsi | Junior
95 FIS National Championships - SG Szczyrk, POL Krasnale | starsi | Junior
96 FIS National Championships - GS Szczyrk, POL Krasnale | starsi | Junior
97 FIS National Championships - SL Szczyrk, POL Krasnale | starsi | Junior
98 A Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne Krasnale | Młodzik | starsi
99 A Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne Krasnale | Młodzik | starsi
100 A Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne Krasnale | Młodzik | starsi