101 |
B |
XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika |
Suche |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
102 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza IV eliminacja GS |
Jurgów |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
103 |
A |
Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
104 |
FIS |
FIS Race - SL |
Strbske Pleso, SVK |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
105 |
FIS |
FIS Race - GS |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
106 |
A |
MPP - HEAD CUP - SL |
Suche |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
107 |
FIS |
FIS Race - GS |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
108 |
A |
MPP - HEAD CUP - SL |
Suche |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
109 |
FIS |
FIS Race - SL |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
110 |
A |
Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 |
Kotelnica Białczańska |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
111 |
FIS |
FIS Race - SL |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
112 |
A |
VII Puchar Reksia |
Białka Tatrzańska |
|
Dzieci | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
113 |
A |
MPP - Kotelnica Białczańska SL |
Kotelnica Białczańska |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
114 |
A |
MPP - Kotelnica Białczańska GS |
Kotelnica Białczańska |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
115 |
F |
Abetone SL |
Abetone |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
116 |
|
Kidstrophy - kombi race |
Zauchensee |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi |
117 |
F |
Abetone GS |
Abetone |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
118 |
|
Kidstrophy - GS |
Zauchensee |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |