Zawody

Lp. Klasa Miejsce zawodów Data rozpoczęcia Grupy wiekowe
1 B XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice Junior | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
2 B XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
3 C Zawody obozowe GS Stubai młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
4 B XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior
5 B XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior
6 B XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior
7 B XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice Junior | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
8 B XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
9 B XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
10 B XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice Junior | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
11 A MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche Młodzik | starsi | Junior Młodszy
12 C Zawody obozowe Basieńka Kaniówka Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
13 A MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
14 A Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
15 FIS FIS Race - GS Strbske Pleso, SVK Krasnale | starsi | Junior
16 FIS FIS Race - SL Strbske Pleso, SVK Krasnale | starsi | Junior
17 FIS FIS Race - SL Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL Krasnale | starsi | Junior
18 FIS FIS Race - SL Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL Krasnale | starsi | Junior
19 B Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
20 B Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
21 A MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie Młodzik | starsi | Junior Młodszy
22 B Warszawska Liga Alpejska GS II CSN Szczęśliwice młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
23 B Warszawska Liga Alpejska GS I CSN Szczęśliwice młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
24 A VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Nosal Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
25 A MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie Młodzik | starsi | Junior Młodszy
26 A XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
27 A XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
28 A XXX Liga MOZN - II eliminacja GS Suche Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
29 C Zawody obozowe Basieńka Kaniówka Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
30 FIS FIS Race - GS Pec pod Snezkou, CZE Krasnale | starsi | Junior
31 C Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
32 FIS FIS Race - GS Pec pod Snezkou, CZE Krasnale | starsi | Senior
33 F Interkriterium Vrátna GS Vratna Młodzik | starsi | Junior Młodszy
34 F Interkriterium Vrátna SL Vratna Młodzik | starsi | Junior Młodszy
35 F Interkriterium Ricky SL Ricky v Orlickych horach Młodzik | starsi | Junior Młodszy
36 FIS FIS Race - SL Mala Moravka, CZE Krasnale | starsi | Junior
37 A XXX Liga MOZN - III eliminacja KR Jurgów młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci
38 F Interkriterium Ricky GS Ricky v Orlickych horach Młodzik | starsi | Junior Młodszy
39 C Zawody obozowe Basieńka Kaniówka Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
40 A XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów Dzieci | młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
41 A XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów Dzieci | młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
42 FIS FIS Race - SL Mala Moravka, CZE Krasnale | starsi | Junior
43 A VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Czarna Góra Koziniec Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
44 A XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
45 A XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche Dzieci | młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
46 FIS FIS Race - GS Krynica, POL Krasnale | starsi | Junior
47 FIS FIS Race - GS Krynica, POL Krasnale | starsi | Junior
48 FIS FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL Krasnale | starsi | Junior
49 FIS FIS Race - GS Mount Sunapee Resort, USA Krasnale | starsi | Junior
50 FIS FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL Krasnale | starsi | Junior
51 FIS University Race - SL Proctor Ski Area, USA Krasnale | starsi | Junior
52 B Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń Junior | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
53 FIS University Race - SL Proctor Ski Area, USA Krasnale | starsi | Junior
54 B Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zawoja - Mosorny Groń Dzieci | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior
55 A XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
56 FIS FIS Race - SL Zakopane, POL Krasnale | starsi | Junior
57 FIS FIS Race - SL Zakopane, POL Krasnale | starsi | Junior
58 A MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń Młodzik | starsi | Junior Młodszy
59 FIS University Race - GS Bila v Beskydech, CZE Krasnale | starsi | Junior
60 A MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń Młodzik | starsi | Junior Młodszy
61 FIS University Race - SL Bila v Beskydech, CZE Krasnale | starsi | Junior
62 FIS Citizen - SL Spindleruv Mlyn, CZE Krasnale | starsi | Junior
63 FIS Citizen - SL Spindleruv Mlyn, CZE Krasnale | starsi | Junior
64 A VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Harenda Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
65 B Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
66 B Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
67 A XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
68 FIS National Championships - GS Szczyrk, POL Krasnale | starsi | Junior
69 FIS National Championships - SL Szczyrk, POL Krasnale | starsi | Junior
70 A XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
71 FIS National Junior Race - SL Stowe Mountain Resort, USA Krasnale | starsi | Junior
72 A Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne Krasnale | Młodzik | starsi
73 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Ustrzyki Dolne Krasnale | starsi | Junior Młodszy
74 A Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne Krasnale | Młodzik | starsi
75 FIS National Championships - Alpine combined Szczyrk, POL Krasnale | starsi | Junior
76 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC Ustrzyki Dolne Krasnale | starsi | Junior Młodszy
77 FIS National Championships - SG Szczyrk, POL Krasnale | starsi | Junior
78 FIS FIS Race - SL Stowe Mountain Resort, USA Krasnale | starsi | Junior
79 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS Ustrzyki Dolne Krasnale | starsi | Junior Młodszy
80 FIS FIS Race - SL Stowe Mountain Resort, USA Krasnale | starsi | Junior
81 A Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne Krasnale | Młodzik | starsi
82 A Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Kluszkowce Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
83 C Zawody obozowe Basieńka Kaniówka Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
84 A Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne Krasnale | Młodzik | starsi
85 A XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
86 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL Ustrzyki Dolne Krasnale | starsi | Junior Młodszy
87 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG Ustrzyki Dolne Krasnale | starsi | Junior
88 A VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce Dzieci | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | starsi
89 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja Ustrzyki Dolne Krasnale | starsi | Junior
90 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS Laworta Ustrzyki, POL Krasnale | starsi | Junior
91 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL Laworta Ustrzyki, POL Krasnale | starsi | Junior
92 FIS FIS Race - SL Zakopane, POL Krasnale | starsi | Junior
93 A XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce Dzieci | młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
94 F Folgaria - Fondo Grande GS Folgaria Młodzik | starsi | Junior Młodszy
95 A XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy
96 A XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce Młodzik | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy
97 FIS FIS Race - GS Strbske Pleso, SVK Krasnale | starsi | Junior
98 C Zawody obozowe Basieńka Kaniówka Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze
99 FIS FIS Race - SL Devils Glen, ON CAN Krasnale | starsi | Junior
100 B XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche Krasnale | młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior