XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1

Sezon
Sezon 2012/2013
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Młodzik
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ostrowska Katarzyna 332 18.00 1994
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Kubasiewicz Stanisław 333 16.00 1996
3 Nowosad Albert 1069 14.50 1996
4 Prończuk Maciej 503 13.50 1996
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Czapska Zuzanna 608 18.00 1998
2 Cąkała Marika 1014 16.00 1998
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Rewerelli Mateusz 1062 18.00 1998
4 Franczak Mikołaj 1331 13.50 1997
5 Ostojski Michał 814 12.50 1998
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bogucka Melania 1350 18.00 2002
2 Rewerelli Melania 1084 16.00 2002
4 Pacałowska Pola 1221 13.50 2002
5 Godlewska Maria 1295 12.50 2001
7 Wolska Maria 1390 10.50 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Blanc Leon 1249 18.00 2001
2 Lewiński Tomasz 1253 16.00 2002
3 Wołk-Lewanowicz Jan 1261 14.50 2001
4 Zalewski Szymon 1127 13.50 2002
5 Sosnowski Maksymilian 1129 12.50 2002
6 Ruszel Jan 1087 11.50 2002
7 Sosnowski Jan 1137 10.50 2001
19 Biernacki Mikołaj 1228 4.00 2002
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Kubasiewicz Helena 701 18.00 1999
2 Cąkała Ariana 1008 16.00 2000
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Pszczółkowski Igor 1141 18.00 2000
2 Staroń Jan 856 16.00 2000
3 Blauth Wojciech 998 14.50 1999
4 Łukaszuk Michał 1266 13.50 2000
5 Bryk Antoni 1382 12.50 2000
6 Dobrowolski Karol 993 11.50 1999
dns Madler Franciszek 1183 0.00 1999
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Michałowska Aleksandra 1337 18.00 2003
2 Rafalska Matylda 1319 16.00 2003
4 Ratajczyk Karolina 1329 13.50 2003
5 Bubieńczyk Aleksandra 1349 12.50 2003
7 Mielczarek Zuzanna 1162 10.50 2003
9 Sadalska Ida 1389 8.50 2003
13 Golubińska Ewa 1241 6.00 2004
14 Wierzbik Martyna 1307 5.50 2003
15 Bartkowska Iga 1273 5.00 2004
18 Szumańska Julia 1286 4.50 2003
20 Leśniewicz Gaja 1388 4.00 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Tomanek Jan 1276 18.00 2003
2 Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 16.00 2004
3 Ejchart Tadeusz 1184 14.50 2003
4 Kubicki Tomasz 1290 13.50 2003
5 Kierkowski Juliusz 1289 12.50 2004
6 Sosnowski Mikołaj 1239 11.50 2004
7 Lewiński Maciej 1259 10.50 2003
9 Dudziuk Piotr 1387 8.50 2003
11 Król Kosma 1339 7.00 2003
14 Ciałowicz Antoni 1294 5.50 2004
15 Bartler Michał 1351 5.00 2003
18 Bartczak Leopold 1336 4.50 2004
22 Bartler Jakub 1352 3.50 2003
23 Sosnowski Adam 1136 3.50 2003
dnf Burkiewicz Jan 1385 0.00 2004
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Komorowska Nikola 1325 18.00 2006
3 Szumańska Joanna 1240 14.50 2005
4 Tomanek Lena 1394 13.50 2006
5 Zalewska Helena 1340 12.50 2006
12 Pacałowska Nina 1354 6.50 2005
dsq Korczak Luiza 1386 0.00 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bryk Bernard 1383 18.00 2005
8 Bączkowski Bartosz 1393 9.50 2006
10 Matejek Michał 1327 7.50 2005
16 Hakizimana Antoni 1356 4.50 2005
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
9 Michałowski Beniamin 1353 8.50 2007
dns Hakizimana Jan 1391 0.00 2009
dsq Hakizimana Henryk 1357 0.00 2007