Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym

Sezon
Sezon 2013/2014
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Junior
Krasnale
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy
Junior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Tomanek Lena 1394 18.00 2006

3
Zalewska Helena 1340 14.50 2006

8
Modzelewska Nina 1415 9.50 2006
dsq Komorowska Nikola 1325 0.00 2006
dsq Augustynowicz Urszula 1395 0.00 2006
dsq Korsak Hanna 1421 0.00 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Bączkowski Bartosz 1393 18.00 2006

2
Michałowski Beniamin 1353 16.00 2007

7
Mróz Maksymilian 1381 10.50 2006

12
Modzelewski Franciszek 1414 6.50 2006
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Milej Zuzanna 1408 18.00 2000

3
Godlewska Maria 1295 14.50 2001

4
Parnas Maja 1255 13.50 2001
dns Cąkała Ariana 1008 0.00 2000
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Bryk Antoni 1382 18.00 2000

2
Pszczółkowski Igor 1141 16.00 2000

3
Staroń Jan 856 14.50 2000

4
Łukaszuk Michał 1266 13.50 2000

5
Sosnowski Jan 1137 12.50 2001

6
Olszewski Filip 1237 11.50 2001
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 1397 18.00 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Bujnowski Aleksander 1416 18.00 2008
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Kubasiewicz Antoni 386 18.00 1994

2
Nowosad Albert 1069 16.00 1996
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 18.00 2004

2
Kierkowski Juliusz 1289 16.00 2004

3
Bartczak Leopold 1336 14.50 2004

5
Ciałowicz Antoni 1294 12.50 2004

6
Burkiewicz Jan 1385 11.50 2004

8
Wawrzyniak Mateusz 1410 9.50 2004

9
Sosnowski Mikołaj 1239 8.50 2004

12
Bryk Bernard 1383 6.50 2005

14
Bors Iwo 1399 5.50 2005

18
Matejek Michał 1327 4.50 2005
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

2
Bartkowska Iga 1273 16.00 2004

6
Szewczyk Julia 1406 11.50 2005

13
Szumańska Joanna 1240 6.00 2005

14
Olszewska Antonia 1303 5.50 2005

15
Olszewska Julia 1304 5.00 2004
dsq Zych Wiktoria 1425 0.00 2004
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Ejchart Tadeusz 1184 18.00 2003

2
Tomanek Jan 1276 16.00 2003

5
Prądzyński Ignacy 1418 12.50 2003

6
Bartler Michał 1351 11.50 2003

7
Bartler Jakub 1352 10.50 2003

11
Lewiński Maciej 1259 7.00 2003

12
Lewiński Tomasz 1253 6.50 2002

14
Sosnowski Adam 1136 5.50 2003

15
Zalewski Szymon 1127 5.00 2002

16
Michalski Stefan 1172 4.50 2002
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

2
Bubieńczyk Aleksandra 1349 16.00 2003

3
Bogucka Melania 1350 14.50 2002

4
Korsak Zofia 1109 13.50 2002

5
Rewerelli Melania 1084 12.50 2002

6
Dominiewska Joanna 1124 11.50 2002

7
Ratajczyk Karolina 1329 10.50 2003

8
Michałowska Aleksandra 1337 9.50 2003

9
Wawrzyniak Ewelina 1409 8.50 2002

10
Milej Maja 1407 7.50 2003

17
Duszyńska Hanna 1187 4.50 2002
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Rewerelli Mateusz 1062 18.00 1998

4
Tomasiuk Mikołaj 1324 13.50 1999
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

2
Czapska Zuzanna 608 16.00 1998
dns Cąkała Marika 1014 0.00 1998