Żółcik Mikołaj

Żółcik Mikołaj

Junior
rocznik-1998

Data wstąpienia
2002-09-17
Data wygaśnięcia
2015-05-31
Rocznik
1998
Suma punktów
2807.00
Liczba startów
167
Ranking-miejsce
7
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Albrechtice v Jizerskych horach CZE FIS Liczone do rankignu
2 89.33 31.00 Zawody FIS - GS Albrechtice v Jizerskych horach CZE FIS Liczone do rankignu
3 79.99 34.00 Zawody FIS - GS Albrechtice v Jizerskych horach CZE FIS Liczone do rankignu
4 110.65 19.50 Mistrzostwa Polski - SL Skrzyczne Szczyrk POL FIS Liczone do rankignu
5 DNF 0.00 Mistrzostwa Polski - GS Skrzyczne Szczyrk POL FIS Liczone do rankignu
6 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Zakopane POL A Liczone do rankignu
7 96.60 24.50 Zawody FIS - SL Białka Tatrzańska POL FIS Liczone do rankignu
8 12 12.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Białka Tatrzańska POL A Liczone do rankignu
9 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy Białka Tatrzańska POL A Liczone do rankignu
10 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Limanowa POL FIS Liczone do rankignu
11 96.55 24.50 Zawody FIS - SL Limanowa POL FIS Liczone do rankignu
12 89.28 31.00 Zawody FIS - GS Krynica POL FIS Liczone do rankignu
13 85.67 31.00 Zawody FIS - GS Krynica POL FIS Liczone do rankignu
14 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Bansko BUL FIS Liczone do rankignu
15 226.73 0.00 Zawody FIS/NJC - SL Bansko BUL FIS Liczone do rankignu
16 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Salla FIN FIS Liczone do rankignu
17 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Salla FIN FIS Liczone do rankignu
18 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Pyhä FIN FIS Liczone do rankignu
19 95.13 26.50 Zawody FIS - GS Pyhä FIN FIS Liczone do rankignu
20 104.20 21.50 Zawody FIS - GS Pyhä FIN FIS Liczone do rankignu
21 3 21.50 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankignu
22 2 23.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
23 3 21.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankignu
24 dsq 0.00 Zawody FIS - SG Folgaria, ITA F Liczone do rankignu
25 3 21.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
26 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy Zakopane A Liczone do rankignu
27 dsq 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Jurgów A Liczone do rankignu
28 1 10.00 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankignu
29 2 23.50 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
30 dnf 0.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
31 2 31.00 Zawody FIS - GS Vratna, SVK F Liczone do rankignu
32 2 23.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
33 3 21.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
34 4 20.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
35 dnf 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
36 2 23.50 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankignu
37 2 23.50 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankignu
38
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
40
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42
6
17.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankignu
43 8 15.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - GS Harenda A Liczone do rankignu
44 7 16.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankignu
45 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS Ustrzyki A Liczone do rankignu
46 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL Ustrzyki A Liczone do rankignu
47 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG Ustrzyki A Liczone do rankignu
48 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SC Ustrzyki A Liczone do rankignu
49
2
8.50 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankignu
50 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - GS Ustrzyki A Liczone do rankignu
51
19
8.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - SL Ustrzyki A Liczone do rankignu
52 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
53
3
21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankignu
54
4
20.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
55
6
17.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankignu
56 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
57 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
62 37 9.00 Zawody FIS - GS Abetone F Liczone do rankignu
63 32 9.00 Zawody FIS - SL Abetone F Liczone do rankignu
64 3 21.50 Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy Kaniówka A Liczone do rankignu
65 6 17.00 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankignu
66 7 16.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankignu
67 2 23.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankignu
68 1 18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
69 27 6.50 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankignu
70 30 6.00 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankignu
71 9 14.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
72 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
73 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
74 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
75 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczyrk A Liczone do rankignu
76 2 23.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankignu
77 4 20.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - supergigant Szczyrk A Liczone do rankignu
78 12 12.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
79 17 15.00 Zawody FIS - SL Vratna F Liczone do rankignu
80 27 10.00 Zawody FIS - GS Vratna F Liczone do rankignu
81 3 21.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
82 5 18.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
83 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
84 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
85 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
86 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
87 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
88 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90 2 23.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
91 2 23.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
92 1 18.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
93 16 4.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
94 3 21.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
95 4 20.00 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Krynica A Liczone do rankignu
96 5 18.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
97 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
98 1 26.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
99 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
100 1 10.00 Zawody obozowe - gigant San Candido C Liczone do rankignu
101 2 23.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Czarna Góra A Liczone do rankignu
102 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
103 3 21.50 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
104 12 17.50 Zawody FIS - gigant Ricky F Liczone do rankignu
105 12 17.50 Zawody FIS - slalom Ricky F Liczone do rankignu
106 2 23.50 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
107 30 6.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
108 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
109 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
110 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
113 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
114 70 9.00 09 - Zawody FIS - supergigant Val d Isere F Liczone do rankignu
115 66 9.00 08 - Zawody FIS - slalom Val d Isere F Liczone do rankignu
116 5 18.50 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
117 7 16.00 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
118 10 13.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
119 1 18.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
120 1 26.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
121 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
122 1 26.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
123 1 10.00 06 - zawody obozowe San
Candido
C Liczone do rankignu
124 13 11.50 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
125 10 13.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
126 11 12.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
127 6 17.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
128 9 14.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
129 13 11.50 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
130 7 16.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
131 15 10.50 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
132 12 12.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
133 1 18.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
134 1 18.00 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
135 4 13.50 03 - WOM - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
136 1 18.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
137 dnf 0.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
138 1 18.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
139 2 23.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
140 2 23.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
141 1 26.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankignu
142 2 23.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
143 2 23.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
144 13 11.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
145 2 23.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
146 2 16.00 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
147 1 18.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
148 2 23.50 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
149 11 12.50 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankignu
150 35 5.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
151 4 20.00 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankignu
152 3 21.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
153 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
154 7 10.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
155 1 18.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
156 7 10.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
157 2 23.50 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
158 7 16.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
159 3 14.50 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankignu
160 5 18.50 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
161 2 23.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
162 6 11.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
163 2 23.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
164 2 23.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
165 3 7.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
166 14 11.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
167 7 16.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
168 1 18.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
169 10 2.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
170 1 10.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
171 3 3.50 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
172 12 6.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
173 1 18.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
174 11 7.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
175 15 10.50 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
176 dnf 0.00 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankignu
177 6 17.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
178 10 13.00 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
179 3 21.50 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
180 13 6.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
181 13 6.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
182 10 13.00 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
183 1 18.00 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
184 1 18.00 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
185 14 11.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
186 1 10.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
187 32 5.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
188 3 21.50 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
189 1 10.00 02-Obóz Sylwestrowy - gigant Nowy
Targ
C Liczone do rankignu
190 4 7.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
191 2 8.50 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu