Żółcik Maria

Data wstąpienia
2006-11-09
Data wygaśnięcia
2013-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
1002.00
Liczba startów
62
Ranking-miejsce
69

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 11 12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
2 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
3 1 18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
4 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
5 2 23.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
6 8 15.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
7 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
8 5 6.50 Zawody obozowe - ferie Annaberg C Liczone do rankignu
9 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
10 1 26.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
11 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
14 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 5 12.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
19 7 10.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
20 8 15.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
21 2 8.50 Zawody obozowe San Candido C Liczone do rankignu
22 14 11.00 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
23 8 15.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
24 9 14.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
25 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 2 8.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
27 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 1 18.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
30 1 18.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
31 3 21.50 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
32 3 21.50 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankignu
33 5 18.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
34 3 21.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
35 2 23.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
36 1 26.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
37 3 21.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
38 1 18.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 1 18.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 3 14.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
42 2 16.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
43 7 16.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
44 2 23.50 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
45 2 23.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
46 9 14.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankignu
47 5 18.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
48 11 12.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
49 2 23.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
50 3 21.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
51 2 8.50 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankignu
52 2 23.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
53 12 12.00 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankignu
54 9 14.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
55 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 1 26.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
57 1 10.00 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankignu
58 1 26.00 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
59 1 10.00 05 - Zawody obozowe - przedszkole I Zakopane C Liczone do rankignu
60 4 7.00 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
61 1 18.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
62 6 6.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu