Zalewski Szymon

Zalewski Szymon

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2006-12-12
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
1350.50
Liczba startów
126
Ranking-miejsce
42
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dsq 0.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
2 30 6.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
3 26 6.50 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
4 17 9.50 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
5 15 10.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
6 dnf 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
7 20 8.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
8 27 6.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
9 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankignu
10 17 9.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) Harenda A Liczone do rankignu
11 24 7.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankignu
12 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda A Liczone do rankignu
13 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
14 3 14.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
15 15 10.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
16 DSQ 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
17 DSQ 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
18 14 11.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
19 7 10.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
20 6 11.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
21 32 5.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankignu
22 20 8.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankignu
23 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
28 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 15 10.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
34 11 12.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
35 22 7.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
36 18 9.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
37 9 14.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
38 9 14.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
39 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
40 5 12.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
41 10 13.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
42 dnf 0.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
43 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
52 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
54
4
13.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
55
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59
7
10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
60
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
64
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65 29 6.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
66
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
67
14
5.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
68
12
6.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
69
4
7.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
70
12
12.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
71
5
12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
72
5
12.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
73
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
74
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
75
13
11.50 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
76 dsq 0.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
77
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
80
9
8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
81
9
8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
82
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83
15
5.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
84
16
10.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
85
12
12.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
86
8
9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
87
7
10.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
88
16
10.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
89 dsq 0.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankignu
90
12
12.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
91
8
9.50 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankignu
92
13
6.00 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankignu
93 20 8.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
94 18 9.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
95 8 15.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
96 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
97 12 6.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
98 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
99 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
100 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
101 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
102 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
103 15 10.50 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
104 20 8.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankignu
105 13 11.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
106 17 9.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
107 12 12.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
108 13 11.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
109 2 8.50 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankignu
110 11 12.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
111 9 8.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
112 7 10.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
113 11 12.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
114 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
115 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
116 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
117 12 6.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
118 14 5.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
119 9 14.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
120 13 11.50 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
121 2 8.50 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankignu
122 11 12.50 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
123 11 12.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
124 12 12.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
125 10 7.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
126 5 6.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
127 8 9.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
128 8 9.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
129 12 12.00 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
130 15 10.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
131 2 8.50 07 - zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankignu
132 13 6.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
133 11 7.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
134 dnf 0.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
135 5 6.50 06 - Zawody obozowe - przedszkole 2 Zakopane C Liczone do rankignu
136 5 18.50 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
137 5 6.50 05 - Zawody obozowe - przedszkole 1 Zakopane C Liczone do rankignu
138 6 6.00 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankignu
139 4 7.00 04 - Zawody obozowe - Bormio Bormio C Liczone do rankignu
140 22 7.00 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
141 5 6.50 05 - Zawody obozowe - przedszkole I Zakopane C Liczone do rankignu
142 6 6.00 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankignu