Zalewska Helena

Rocznik: 2006
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2011-09-27
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
655.50
Liczba startów
73
Ranking-miejsce
113
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 19 8.50 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
2 37 5.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
3 4 7.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
4 8 15.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
5 36 5.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
6 21 7.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
7 8 5.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
8 10 13.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
9 14 5.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
10 15 5.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
11 15 10.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankignu
12 20 8.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
13 28 6.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
14 7 10.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
15 6 11.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
16 24 7.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
17 14 5.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 12 6.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
19 12 6.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 14 5.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
21 8 5.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankignu
22 18 4.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 17 4.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
25 22 7.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
26 13 6.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 15 5.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 9 4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
29 15 5.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31
21
7.50 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
32
31
5.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
33
36
5.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
34
1
10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankignu
35
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
36
18
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37
14
5.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38
23
3.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39
dsq
0.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40
10
13.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
41
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
42
17
4.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
43
19
4.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
44 3 7.50 Zawody Obozowe - Isolaccia Isolaccia, ITA C Liczone do rankignu
45
15
5.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
46
11
7.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
47
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
48
2
23.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
49
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50
8
9.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
52
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53
3
14.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55
1
10.00 Zawody obozowe - przedszkole III - GS Zakopane C Liczone do rankignu
56
21
4.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
57
8
9.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
58
17
9.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
59
5
12.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankignu
60
2
8.50 Zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankignu
61 11 12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
62 9 14.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
63 10 13.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
64 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
66 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
67 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70 dsq 0.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 6 17.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Nosal A Liczone do rankignu
72 3 7.50 Zawody obozowe - przedszkole I Zakopane C Liczone do rankignu
73 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Isolaccia C Liczone do rankignu
74 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
77 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
80 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu