Wołk-Lewanowicz Jan

Wołk-Lewanowicz Jan

Rocznik: 2001
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2009-10-13
Data wygaśnięcia
2015-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
1173.00
Liczba startów
90
Ranking-miejsce
53
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 20 8.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
2 22 7.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankignu
3 25 6.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
4 17 9.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
5 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
6
15
10.50 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankignu
7 dnf 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankignu
8 4 20.00 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankignu
9 19 8.50 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankignu
10 11 12.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
11 15 10.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankignu
12
3
14.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
13
4
13.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
14 3 7.50 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankignu
15 dsq 0.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
16 9 14.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
17
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
18
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
19 19 8.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
20 17 9.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
21 20 8.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
22 19 8.50 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
23 12 12.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankignu
24 7 16.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankignu
25
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankignu
26
4
20.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
27
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
28
3
21.50 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
29
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
30
1
18.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
31
4
20.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankignu
32
1
26.00 XXV Liga MOZN - GS Ryterski Raj A Liczone do rankignu
33
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
34
8
15.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
35
2
8.50 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankignu
36
5
18.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
37
6
17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
38
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankignu
39
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankignu
40 6 17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
41 7 16.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
42 6 17.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
43 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
46 17 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
49 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
52 3 14.50 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
53 2 16.00 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
54 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
55 26 6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankignu
56 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
57 1 18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
58 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
59 9 14.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
60 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
61 9 14.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
62 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankignu
63 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
64 1 18.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
65 1 18.00 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
66 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
67 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
70 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72 12 6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73 25 3.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76 4 13.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
77 6 11.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
78 20 8.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
79 17 9.50 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
80 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankignu
81 24 7.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
82 27 6.50 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
83 16 10.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
84 10 7.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
85 3 14.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
86 23 7.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
87 7 10.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
88 5 6.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
89 11 7.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90 10 7.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91 5 12.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
92 7 10.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
93 18 9.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
94 3 7.50 07 - zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankignu
95 22 7.00 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
96 18 9.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu