Wójcik Aleksandra

Data wstąpienia
2015-06-04
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
1357.50
Liczba startów
85
Ranking-miejsce
40

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 17 9.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
2 15 10.50 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
3 5 18.50 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 14 11.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
5 14 11.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
6 18 9.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
7 2 23.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
8 3 21.50 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankignu
9 2 23.50 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankignu
10 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
11 12 12.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
12 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
13 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
14 11 12.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
15 8 15.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
16 8 15.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
17 9 14.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
18 4 20.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankignu
19 3 21.50 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
20 2 23.50 XXX Liga MOZN - II eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
21 5 18.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
22 16 10.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
23 dnf 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
24 4 20.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
25 4 20.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
26 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 1 18.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 1 18.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 5 18.50 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
36 4 20.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
37 4 20.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
38 8 15.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
39 8 15.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
40 18 9.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
41 12 12.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
42 18 9.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
43 8 15.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
44 11 12.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
45 10 13.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
46 9 14.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
47 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
48 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
49 3 21.50 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
50 6 17.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
51 8 15.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
52 3 21.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
53 3 21.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
54 9 8.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
55 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
56 4 20.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankignu
57 DSQ 0.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankignu
58 1 26.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
59 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
64 8 9.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65 7 10.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
66 9 8.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
67 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 dnf 0.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
70 7 16.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
71 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
72 2 16.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
73 9 14.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
74 6 17.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
75 5 18.50 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
76 13 11.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
77 11 12.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
78 12 12.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
79 14 11.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
80 5 12.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
81 8 9.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
82 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
84 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
85 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
86 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
87 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
88 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
89 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu