Wiślicki Tomasz

Wiślicki Tomasz

Junior młodszy
rocznik-1999
trener-Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2002-10-22
Data wygaśnięcia
2015-05-31
Rocznik
1999
Suma punktów
858.00
Liczba startów
75
Ranking-miejsce
85
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
2
13
11.50 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
3 19 8.50 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
4 dnf 0.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
5 6 6.00 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankignu
6 28 6.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
7 27 6.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
8 dsq 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
9 dnf 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
10
3
7.50 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankignu
11 14 11.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
12 dsq 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankignu
13 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
14 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
16 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 dnf 0.00 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankignu
20 16 10.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankignu
21 8 15.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankignu
22 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
23 11 12.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
24 10 13.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankignu
25 14 11.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
26 16 10.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankignu
27 3 7.50 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankignu
28 8 15.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
29 7 16.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankignu
30 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
33 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 22 7.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
39 27 6.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
40 5 12.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
41 9 8.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
42 14 11.00 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
43 18 9.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
44 35 5.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
45 6 6.00 Zawody obozowe - gigant San Candido C Liczone do rankignu
46 30 6.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
47 24 7.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
48 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 8 9.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51 dnf 0.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
52 6 17.00 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankignu
53 3 21.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
54 12 12.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
55 1 10.00 05 - zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankignu
56 2 23.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
57 6 17.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
58 4 13.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 5 12.50 03 - WOM - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 2 16.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 6 11.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63 1 18.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
64 3 14.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
65 19 8.50 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankignu
66 28 6.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
67 6 11.50 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
68 19 4.00 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
69 2 8.50 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankignu
70 15 10.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
71 32 5.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
72 6 17.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankignu
73 8 15.00 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica A Liczone do rankignu
74 1 10.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
75 5 18.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
76 5 18.50 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankignu
77 7 16.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
78 14 11.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
79 4 7.00 05 - Zawody obozowe - San Lugano - gigant San
Lugano
C Liczone do rankignu
80 7 5.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
81 3 7.50 06- Przedszkole Narciarskie - Basieńka Basieńka C Liczone do rankignu
82 3 7.50 04-Obóz Pinzolo - gigant Pinzolo C Liczone do rankignu
83 6 6.00 C14-Obóz 04 - Vermiglio - krasnale Tonale C Liczone do rankignu