Wierzbik Martyna

Wierzbik Martyna

Rocznik: 2003
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2010-08-23
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
352.50
Liczba startów
46
Ranking-miejsce
158
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dsq 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
2 28 6.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
3 28 6.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
4 21 7.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
5 dsq 0.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
6 30 6.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
7 9 14.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
8 14 5.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 12 6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 13 6.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 13 6.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 14 5.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
14
27
6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
15
13
11.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
16
14
11.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
17
16
10.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
18
8
5.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
19 13 11.50 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
20
7
5.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
21
15
5.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22
14
5.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23
10
7.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24
8
9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25
10
7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
26
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27
17
9.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
28
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
29
19
8.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
30
20
8.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
31
20
8.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
32 8 5.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
33
15
5.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
34
15
5.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35
13
6.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36
13
6.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37
18
9.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
38
19
8.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
39 1 10.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankignu
40
14
11.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
41 13 11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
42 21 7.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
43 15 5.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 14 5.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 12 6.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 14 5.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 14 5.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Isolaccia C Liczone do rankignu
50 6 6.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
51 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53 2 8.50 Zawody obozowe - przedszkole IV Zakopane C Liczone do rankignu
54 3 7.50 Zawody obozowe - gigant Isolaccia C Liczone do rankignu