Wasilkowski Stanisław

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
1995
Suma punktów
1071.00
Liczba startów
100
Ranking-miejsce
64
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
5
3.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
2 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
3 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
7 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
14 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 dnf 0.00 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
18 6 17.00 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
19 8 15.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
20 19 8.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
21 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
22 18 9.00 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankignu
23 32 5.50 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
24 14 11.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
25 16 10.00 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
26 11 12.50 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
27 36 5.50 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
28 12 12.00 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
29 9 14.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
30 4 20.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
31 14 11.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
32 10 13.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
33 1 18.00 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 1 18.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 1 18.00 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 14 11.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
37 18 9.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
38 21 7.50 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
39 20 8.00 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
40 12 12.00 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
41 32 5.50 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
42 14 11.00 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankignu
43 26 6.50 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
44 4 7.00 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
45 12 12.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
46 12 12.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
47 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
48 11 12.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
49 10 13.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
50 dnf 0.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
51 20 8.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
52 12 12.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
53 12 12.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
54 21 7.50 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
55 dnf 0.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
56 5 12.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
57 3 14.50 08 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 3 14.50 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 4 7.00 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankignu
60 7 10.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
61 9 8.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
62 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
63 12 12.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
64 35 5.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
65 14 11.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
66 4 13.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
67 7 10.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 6 11.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 7 10.50 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70 5 12.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
71 4 13.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
72 5 12.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
73 33 5.50 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
74 29 6.00 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
75 34 5.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankignu
76 32 5.50 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankignu
77 15 10.50 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
78 10 7.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
79 7 10.50 02 - NPW I eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
80 17 9.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
81 dnf 0.00 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
82 19 8.50 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
83 6 6.00 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
84 4 13.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
85 5 12.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
86 17 4.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
87 6 11.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
88 6 11.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
89 18 9.00 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
90 11 7.00 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
91 28 6.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
92 7 10.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
93 5 12.50 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
94 5 12.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
95 6 11.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
96 2 8.50 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
97 9 8.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
98 9 8.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
99 46 5.50 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
100 11 7.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
101 11 7.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
102 16 10.00 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
103 8 9.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
104 4 13.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
105 6 11.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
106 8 9.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
107 3 7.50 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu
108 5 12.50 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu